MOXY Poznań świętuje swoje ponowne otwarcie koncertem Stachursky’ego

W piątek 28 maja, w hotelu Moxy Poznań Airport odbędzie się bezpłatny koncert online polskiego wokalisty Jacka Stachursky’ego. W ten sposób obiekt będzie świętował swoje ponowne otwarcie po czasie pandemii. Szczegóły wydarzenia oraz sama transmisja będzie dostępna na firmowym fanpage Moxy Poznań Airport: www.facebook.com/MoxyPoznanAirport

28 maja swoją działalność wznawiają również restauracje w całym kraju. Wszystkich turystów, którzy w tym dniu będą znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Poznań-Ławica, Moxy Poznań Airport zaprasza do swojego punktu gastronomicznego, w którym będzie można skosztować smacznych przekąsek i nieoczywistych drinków.

– Bardzo się cieszę, że mogę jako pierwszy artysta wystąpić w koncercie organizowanym w wyjątkowym Moxy Poznań Airport. Dostaję wiele sygnałów od swoich sympatyków, że oczekują powrotu do koncertów i normalności. Mam wielką nadzieję, że to wydarzenie będzie szansą na spotkanie się z fanami na żywo, chociaż w wersji wirtualnej. Niech muzyka, moc i potęga będzie z Wami – mówi Jacek Stachursky, wokalista.

Patronat nad koncertem Stachursky online objęła Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.  

– Moxy Poznań Airport dał wyraźny sygnał, że organizacja wydarzeń kulturalnych w hotelach jest znów możliwa, a to świetna wiadomość dla turystów, jak i poznaniaków. Szczerze wierzymy, że podobnych wydarzeń czyli pretekstów do odwiedzin będzie lawinowo przybywać – mówi Jan Mazurczak, prezes zarządu PLOT.

Moxy w Poznaniu to jeden z najnowszych obiektów na turystycznej mapie Wielkopolski, który przyjął pierwszych gości w listopadzie 2019 roku. Jest to drugi obiekt lifestylowej marki Marriott należący do Polskiego Holdingu Hotelowego.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *