W Zatorze koło Energylandi powstaje hotel Zator z basenem   INWESTYCJE

Na rynku w Zatorze w powiecie oświęcimskim powstaje blisko 50-pokojowy hotel 4-gwiazdkowy Zator ze SPA, basenem w podziemiu i pięcioma apartamentami o podwyższonym standardzie. Jego otwarcie planowane jest w 2023 r. W Zatorze działa też tematyczny park rozrywki Energylandia.

Hotel powstaje w murach dawnej szkoły i sąsiadującego z nią byłego pawilonu handlowego. - Do naszej firmy przyjeżdżają klienci z całego świata. Gdy tylko powstanie hotel, nie będę zmuszony wysyłać ich na nocleg do Krakowa lub Oświęcimia - powiedział serwisowi oswięcim.naszemiasto.pl Adam Kosowski, właściciel firmy Adamex.

Adamex zajmuje się sprzedażą węgla i ekogroszku, a od kilku lat jest jednym z głównych graczy na rynku maszyn dla górnictwa, wydobycia i przetwórstwa kruszywa. - Za rok firma Adamex będzie obchodzić 30-lecie działalności. Przy całym projekcie związanym z budową, otwarciem i funkcjonowaniem hotelu pracuję wspólnie z synami. Wymyśliłem sobie, że w 30. roku działalności Adamexu otworzymy hotel, a ja przekażę firmę synom.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “W Zatorze koło Energylandi powstaje hotel Zator z basenem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *