Częściowa modernizacja Gromady Piła   INWESTYCJE

Hotel Gromada w Pile przeprowadził modernizację holu głównego, restauracji z kawiarnią oraz pokoi na najwyższym, 11 piętrze.

Znany dawniej jako hotel Rodło to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wizytówek Piły i jeden z najwyższych budynków w mieście. Jego budowa rozpoczęła się  w 1978 roku, a oficjalne otwarcie nastąpiło w czerwcu 1987 roku. Hotel architektonicznie podzielony jest na dwa uzupełniające się segmenty. Usługowy na parterze, w którym mieszczą się restauracja, taras restauracyjny, kawiarnia, sale konferencyjne, lobby bar oraz mieszkalny na 11 piętrach, gdzie do dyspozycji gości są 174 pokoje.

 W ostatnim czasie zmieniono całkowicie i odnowiono hol główny oraz pomieszczenia restauracji z kawiarnią. Uwagę przyciągają szczególnie iluminacje świetlne na dużej powierzchni użytkowej wywołane przez zamontowane panele dekoracyjne. Wyremontowano też, najbardziej popularne wśród gości, ze względu na panoramę miasta i okolicy, 11. piętro hotelu. W całym obiekcie powstały strefy wypoczynkowe zlokalizowane w różnych przestrzeniach hotelu. W planach są kolejne zmiany w aranżacji i infrastrukturze  hotelu.

W maju otwarty został w Pile Arche Hotel z 88 pokojami, a docelowo ze 158.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *