Zdrojowa Invest & Hotels Partnerem Złotym HT 2021   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Zdrojowa Invest & Hotels, pionier i lider rynku condo oraz największy deweloper apartamentów wakacyjnych w Polsce, została Partnerem Złotym organizowanej przez "Hotelarza" konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2021. Współzałożyciel sieci Jan Wróblewski weźmie udział w panelu otwierającym wydarzenie 23 września w hotelu Renaissance w Warszawie.

Sieć Zdrojowa Hotels tworzą obiekty premium w najpopularniejszych kurortach w naszym kraju. Na portfolio Grupy znajduje się ponad 1600 pokoi w 14 obiektach: Hilton Świnoujście Resort & Spa, Radisson Blu Resort, Baltic Park Molo Apartaments, Baltic Park Fort w Kołobrzegu; Marine Hotel & Ultra Marine, Diune Hotel& Resort, Sand Hotel, Royal Tulip Sand, Jantar Hotel& Spa w Kołobrzegu; Boulevard Ustronie Morskie & Boulevard Residence; oraz Radisson Hotel i Cristal Resort w Szklarskiej Porębie. Jeszcze w tym sezonie otwarty zostanie najnowszy hotel Grupy, Radisson Kołobrzeg.

Jesienne edycje organizowanych przez redakcję „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty, to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.

W roku 2021 forum odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia wydarzenia online.

 W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak odbudowywać będzie się hotelarstwo, jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie konkursu. W tym roku wyróżnieni zostaną „Hotelarze Dekady”.

Szczegóły dostępne na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *