I kolejne hotele w IGHP: od Krakowa po Rzyki Praciaki

W ostatnim czasie do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego przystąpiło kolejnych pięć hoteli: Batory w Krakowie i niedawno otwarty tym mieście Merci Boutique, Vabank w Golubiu Dobrzyniu, Osada Karbówko w woj. kujawsko-pomorskim i Czarny Groń w Rzykach Praciakach.

Batory to 3-gwiazdkowy hotel z 29 pokojami w centrum miasta, oferujący też noclegi w zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie Aneksie Batory z pokojami 2-, 3-, i 5-/6-osobowymi oraz w pokojach typu studio.

Hotel Batory

Otwarty w lipcu 3-gwiazdkowy Merci Boutique Hotel z 13 pokojami, dwoma salami konferencyjnymi na 28 i 18 osób oraz restauracją Oranżeria Faustyny 14 zlokalizowany jest obok sanktuarium w Łagiewnikach. W stworzenie hotelu zaangażowany jest Miłosz Stanisławski, były dyrektor Sound Garden Hotel Airport w Warszawie i b. dyrektor regionalny IGHP na Mazowsze.

Merci Boutique Hotel

Osada Karbówko to 3-gwiazdkowy kompleks w Elgiszewie ze 164 miejscami hotelowymi: od izb w chatach krytych strzechą po pokoje deluxe i dwupokojowe apartamenty, a także basenem wewnętrznym i zewnętrznym, karczmą Myśliwską i centrum konferencyjnym z dziewięcioma salami łącznie na blisko 500 osób.

Osada Karbówko

Vabank z 16 pokojami mieści się przy Rynku w Golubiu, a jego wystrój nawiązuje do filmu Juliusza Machulskiego o tym samym tytule. Dyrektorem Osady i Vabanku jest Przemysław Konieczyński, który wprowadzał na rynek ibis Styles Tomaszów Lubelski, był dyrektorem operacyjnym Novotel & ibis Poznań Centrum, a wcześniej pracował na stanowiskach managerskich w Mercure i DoubleTree by Hilton w Wlk. Brytanii.

Vabank

4-gwiazdkowy Czarny Groń w Rzykach Praciakach k. Wadowic i Andrychowa w Beskidzie Małym dysponuje 120 miejscami, również w domkach wypoczynkowych i rezydencji oraz centrum konferencyjnym na 400 osób, SPA i stokiem narciarskim.

Czarny Groń

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *