Hotel Trends Poland & CEE już 23 wrześniaIX edycja konferencji Hotel Trends Poland & CEE, największego w regionie Europy Środkowo- Wschodniej forum dla top managementu branży hotelarskiej, odbędzie się 23 września w hotelu Renaissance Airport w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się w modelu stacjonarnym, ale też z możliwością udziału online. A podczas wieczornej gali nagrodzimy Hotelarzy Dekady.

Jesienne edycje organizowanych przez redakcję „Hotelarza” konferencji Hotel Trends są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. Tu ogłaszane są najnowsze projekty, podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty, kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy. W 2019 r. forum zgromadziło rekordową liczbę ponad 500 uczestników. Planowane było również jesienią 2020 r., ale rozwój sytuacji pandemicznej uniemożliwił niemal w ostatniej chwili organizację wydarzenia w tradycyjnej formule. Odbyło się ono w styczniu ze stacjonarnym udziałem panelistów i kilkuset uczestnikami z dostępem online i możliwością interakcji. W tym roku wracamy do formuły ze stacjonarnym udziałem publiczności, ale też z możliwością uczestnictwa online. W dyskusjach wezmą udział najlepsi eksperci z Polski i Europy, aby porozmawiać o rynku hotelarskim po pandemii – obecnym stanie, nowej rzeczywistości i perspektywach na zyski. Liderzy rynku przedstawią scenariusze i rozwiązania, jakie mogą pomóc w dochodzeniu do kondycji sprzed pandemii. Jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach, jak sobie z nimi poradzić – o tym wszystkim dyskutować będą doświadczeni praktycy hotelarscy już 23 września w hotelu Renaissance Airport. Konferencji, tak jak w latach ubiegłych, towarzyszyć będzie wieczorna gala, podczas której ogłosimy, kto znalazł się wśród Dziesięciu Hotelarzy Dziesięciolecia – Hotelarzy Dekady. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *