Otwarcie INFINITY Zieleniec ski&spa w IV kwartale 2022 roku   MATERIAŁ PARTNERA

Wiosną tego roku realizacja powstającej w Zieleńcu inwestycji - INFINITY Zieleniec ski&spa - nabrała rozpędu. Nowy generalny wykonawca, nowy harmonogram, jednak wciąż ta sama, nowatorska wizja stworzenia wyjątkowego i unikalnego projektu na Dolnym Śląsku. Dziś wiadomo ponad wszelką wątpliwość, że pierwsi goście będą mogli pojawić się w obiekcie już zimą pod koniec 2022 roku.

Powstający pod Orlicą aparthotel jest jednym z fundamentów dynamicznego rozwoju Zieleńca i Dusznik-Zdroju. Warto podkreślić, że będzie to też jedyny całoroczny obiekt na Ziemi Kłodzkiej z bezpośrednim wyjściem z hotelu wprost na stok i turystyczny szlak, bogatym zapleczem spa, basenami, centrum konferencyjnym, restauracjami, kawiarniami i punktami handlowo-usługowymi. Położenie na wysokości 866 metrów gwarantuje piękne widoki z apartamentów oraz możliwość korzystania z niespotykanego nigdzie indzie w Polsce mikroklimatu.

Nowe otwarcie

Przypomnijmy - 9 kwietnia 2021 roku podpisana została umowa ze spółką PORR S.A., która stała się nowym generalnym wykonawcą inwestycji, niemal z marszu przystępując do pracy. Był to symboliczny moment nowego otwarcia w historii inwestycji, za której realizację odpowiada nowa spółka - INFINITY Zieleniec ski&spa sp. z o.o. sp. k. z siedzibą we Wrocławiu - a budowa prowadzona jest już na podstawie nowego pozwolenia na budowę.

Doświadczenie generalnego wykonawcy, doskonale widoczne w jego niezwykle bogatym portfolio zrealizowanych projektów, można było zaobserwować także już w pierwszych dniach na terenie samej budowy, która nabrała wyraźnego tempa.

Szybko powstają kolejne etapy, osiągane są kolejne kamienie milowe. Wszystko zmierza w kierunku osiągnięcia podstawowego celu określonego w harmonogramie - przeprowadzenia pierwszych odbiorów we wrześniu 2022 roku oraz uroczystego otwarcia w sezonie narciarskim 2022/2023.

Dziś budowa INFINITY Zieleniec ski&spa realizowana jest już na ósmej od dołu kondygnacji, natomiast do końca roku zaplanowano osiągnięcie stanu surowego zamkniętego. W najbliższych dniach ukończony zostanie jeden z największych etapów budowy - kompletny garaż, który stanowił największy udział w pracach konstrukcyjnych przy całym projekcie. W ostatnim czasie zrealizowane zostały również konstrukcje dla części apartamentów, natomiast obecnie prowadzone są prace aranżacyjne w niektórych wnętrzach i na niektórych powierzchniach użytkowych.
Postępy na budowie widoczne są z każdym kolejnym tygodniem, co można obserwować dzięki rozlokowanym wokół budowy kamerkom internetowym oraz na przygotowywanym regularnie dziennikowi budowy.

Sprzedaż apartamentów inwestycyjnych

Wprowadzone do oferty apartamenty od 28 do 63 m2 cieszą się od samego początku bardzo dużą popularnością, aktualnie sprzedanych zostało już ponad 50 proc. apartamen-tów. Klienci podkreślają przede wszystkim doskonałą lokalizację obiektu, która pozwala na maksymalne wykorzystanie zielenieckiej infrastruktury oraz zasmakowanie alpejskiego klimatu również u nas. Nie bez znaczenia są też najbliższe plany rozwoju samego ośrodka narciarskiego, a także pomysły Gminy Duszniki-Zdrój na rozwój letniej oferty turystycznej na czele z budową kolei gondolowej z miasta właśnie do Zieleńca.

Wypoczynek w Zieleńcu

Zanim jeszcze INFINITY Zieleniec ski&spa przyjmie pierwszych gości i inwestorów, sam Zieleniec, będący częścią uzdrowiska - Duszniki-Zdrój, gorąco zaprasza do aktywnego wypoczynku jeszcze w trakcie cały czas trwającego jeszcze lata oraz w czasie pięknej, niezwykle klimatycznej jesieni i oczywiście najdłuższego w Polsce sezonu zimowego.

Mnóstwo aktywności do wyboru, bogata już dziś baza hotelowa, znakomita kuchnia oraz przede wszystkim unikalny w skali kraju mikroklimat pozwolą zregenerować organizm, zbudować odporność i efektywnie wypocząć.

Wszystkich zainteresowanych zainwestowaniem w Zieleńcu i zakupem apartamentu w INFINITY Zieleniec ski&spa zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy udzielą Państwu wyczerpujących informacji oraz doradzą w razie wyboru konkretnego apartamentu:

+48 668 076 777
sprzedaz@infinity-zieleniec.pl
www.infinity-zieleniec.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *