Duxiana dołącza do grona Partnerów Hotel Trends   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma Duxiana, specjalizująca się w produkcji najwyższej klasy łóżek, oraz mebli, została kolejnym Partnerem Złotym forum Hotel Trends Poland&CEE 2021. Wydarzenie odbędzie się w tym roku 23 września w hotelu Renaissance Warszawa Okęcie.

Szwedzka firma Duxiana od 95 lat produkuje najwyższej klasy łóżka zarówno dla hoteli jak i dla klientów indywidualnych, oraz ikoniczne meble. Jest firmą rodzinną, w której tradycja łączy się z nowatorską technologią. Obecnie na świecie istnieje 200 sklepów a łóżka DUX są wyposażeniem ponad 150 prestiżowych hoteli m.in. Burj Al Arab Jumeirah ,,żagiel” w Dubaju, Grand Hotel w Sztokholmie czy też 4 najlepszych hoteli na Manhattanie. Duxiana zyskała swoją sławę dzięki technologii ciągłej sprężyny oraz systemowi kaset Pascal’a, co wyróżnia markę wśród konkurencji. Na początku tego roku marka zagościła w Polsce - w Galerii Tetmajera 83 w Krakowie.

Jesienne edycje organizowanych przez redakcję „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty, to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.

W roku 2021 forum odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia wydarzenia online.

 W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak odbudowywać będzie się hotelarstwo, jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie plebiscytu. W tym roku wyróżnieni zostaną „Hotelarze Dekady”.

Szczegóły dostępne na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *