Hotel Inwest Development Partnerem Srebrnym Hotel Trends 2021   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Firma Hotel  Inwest  Development, która specjalizuje się w zarządzaniu procesami związanymi z realizacją obiektów hotelowych, została Partnerem Srebrnym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2021, która odbędzie się 23 września w hotelu Renaissance w Warszawie.

Działalność firmy oparta jest na długoletnim doświadczeniu zespołu reprezentującego wszystkie branże. Zespół Hotel Inwest reprezentuje inwestorów hotelowych w  procesach inwestycyjnych, począwszy od kreowania standardów zgodnych z  ich oczekiwaniami, projektowania hoteli, procesów przygotowawcze (w tym ofertowanie, negocjacje optymalnych warunków realizacji budów z wykonawcami), przeprowadzenie procesów budów aż do oddania hoteli do użytkowania. Zespół specjalistów wielu branż, w tym budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, IT a także architektury wnętrz zapewnia profesjonalne i  merytoryczne wsparcie na każdym etapie planowanej inwestycji. Firma istnieje od 2007 roku i przez prawie 15 lat swojego istnienia zrealizowała w oparciu o te kryteria wszystkie dotychczas otwarte w Polsce obiekty sieci Puro Hotels, kilka obiektów sieci Q Hotel, Qubus Hotel a także Dobry Hotel – łącznie 15 obiektów hotelowych. Obecnie Hotel Inwest jest zaangażowana  realizację  adaptacji Pałacu Branickich i  Szaniawskich w Warszawie na hotel Marriott Autograph Collection, pałacu Lepzigerów we  Wrocławiu, w którym będzie się mieścił pięciogwiazdkowy obiekt Altus Palace. Oczekuje  jednocześnie na kontynuowanie prac przy budowach hoteli Qubus i Puro w Katowicach. Firma jest zaangażowana  obecnie również                     w przygotowywanie kilku projektów sieci Marriott w Polsce. Ich otwarcia dla gości w ciągu najbliższych kilku lat będą z pewnością znaczącymi wydarzeniami w branży hotelowej.

Zespół zaangażowany jest  również w projekt Hotel Inwest Design, oferując wykonanie mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz w ramach aranżacji wnętrz hotelowych.

Hotel Inwest zapewnia również zarządzanie techniczne obiektami hotelowymi, gwarantując ich utrzymanie w stanie technicznym wymaganym przepisami prawa budowlanego, gwarantującym bezpieczeństwo i komfort przebywania w nich gości.

Jesienne edycje organizowanych przez redakcję „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, to tu podczas kuluarowych rozmów uzgadniane są największe kontrakty, to tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi przedstawicielami branży hotelowej z Polski i Europy.

W roku 2021 forum odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia wydarzenia online.

 W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jak odbudowywać będzie się hotelarstwo, jak zmienią się trendy, jakie problemy i wyzwania czekają branżę w kolejnych miesiącach i latach.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie plebiscytu. W tym roku wyróżnieni zostaną „Hotelarze Dekady”.

Szczegóły dostępne na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *