Zakończyły się regaty Harmony Polish Hotels   POD PATRONATEM HOTELARZA

Polskie Hotele Niezależne - Harmony Polish Hotels już po raz XVIII zorganizowały  Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy, które tradycyjnie odbyły się w Hotelu Amax w Mikołajkach. W tym roku do  udziału w przygodzie pod żaglami zgłosiło się siedemnaście załóg hotelarzy z całej Polski.

Tegorocznym hasłem przewodnim regat były „ZMIANY…”, które w największym stopniu dotknęły w ostatnim czasie hotelarzy.  – Należy szczególnie docenić możliwość spotkania naszej branży, by oprócz integracji i sportowej, zdrowej rywalizacji, rzecz jasna w duchu przyjaźni, móc wspólnie zastanowić się nad tym jak zachodzące zmiany przekierować na pozytywne kierunki, rozwój i wspólną współpracę. To dla nas czas inspirujących dyskusji nad tym co wszyscy razem i każdy z osobna może dziś zrobić, aby jak najlepiej odnaleźć się w nowych realiach, by zwyczajnie nie osiąść na mieliźnie przeciętności. Tegoroczne regaty po raz kolejny pokazały, że nawet jeśli przychodzi nam zwątpić w „bezpieczny port”, łatwiej o nowe horyzonty możliwości, ponieważ nikt z nas nie jest w tej podróży sam – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Harmony Polish Hotels i dodaje – Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim hotelarzom, przyjaciołom, żeglarzom, którzy docenili możliwość bycia z nami, po prostu razem, znowu po tej samej stronie brzegu…

Wśród załóg które przystąpiły do rywalizacji znalazła się w tym roku także ekipa Polskiego Holdingu Hotelowego. - Dziękujemy Harmony Polish Hotels za zaproszenie do udziału w XVIII Ogólnopolskich Regatach Żeglarskich. Cieszymy się, że jako zespół Polskiego Holdingu Hotelowego mogliśmy wspólnie z innymi hotelarzami brać udział w zawodach i wprowadzić trochę sportowej rywalizacji na mazurskie wody. To wydarzenie po raz kolejny pokazało, że hotelarze są solidarni i mogą wspólnie nie tylko podejmować działania dla dobra całej naszej branży, ale też dobrze się razem bawić, co jest szczególnie ważne w tych trudnych, pandemicznych czasach – podkreślił  Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Ponadto udział w wydarzeniu wzięły reprezentacje: INX Design Hotel – Kraków, Osada Jak Tu Ładnie – Górkło, Port Lake Resort & SPA – Stare Sady, Sunport  Ekomarina – Stare Sady, Klub Mila -Kamień, Termy Warmińskie – Lidzbark Warmiński, hotel Willa Port – Ostróda, hotel Warszawa – Augustów, hotel Skal – Ustronie Morskie, hotel Amax – Mikołajki, jak również firma Profitroom.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po zakończonych wyścigach zorganizowanych na jeziorze Mikołajskim organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników spotkania na uroczystą kolację, podczas której  ogłoszone zostały wyniki regat oraz wręczone zostały puchary i nagrody.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tegoroczne regaty wygrała załoga hotelu Roberts Port Lake Resort & SPA. Na podium znalazły się również załogi Jak Tu Ładnie oraz Profitroom, zajmując odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kolejna edycja dopiero za rok, ale organizatorzy już teraz serdecznie zapraszają wszystkich na XIX Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy, które odbędą się we wrześniu 2022 r.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *