W Ostródzie odbyła się konferencja Kobieta Hotelarz     POD PATRONATEM HOTELARZA

8 marca, w 5-gwiazdkowym hotelu Willa Port w Ostródzie, odbyła się trzecia edycja konferencji Kobieta Hotelarz, której pomysłodawcą  i organizatorem są Polskie Hotele Niezależne. Jak opisują ją PHN „to opowieść dla Kobiet i o Kobietach, które kreują swoje ścieżki, inspirują innych oraz zostawiają trwały ślad w świecie hotelarstwa, równocześnie nosząc z gracją swoje szpilki sukcesu”. W wydarzeniu udział wzięli z wystąpieniami motywacyjnymi m.in. Jerzy Owsiak i gen. Roman Polko.

Kobieta Hotelarz to spotkanie całego środowiska hotelarskiego wokół tematyki roli kobiet w branży i w hotelowym biznesie, jak również „spotkanie wokół wspólnych spraw, nowe inspiracje, nowe kontakty, nowe horyzonty i nowe możliwości”. Do udziału w konferencji, która już na stałe wpisała się w kalendarz ogólnopolskich wydarzeń branży hotelarskiej, zaproszono wielu znanych osobowości, w tym ekspertów, liderów branży, ludzi biznesu, społeczników.

– Dlaczego warto organizować takie wydarzenie? Najbardziej wymowne w tym zakresie są opinie wyrażane przez uczestników konferencji, które dla nas są największym podziękowaniem, a zarazem bodźcem do organizacji kolejnych wydarzeń Polskich Hoteli Niezależnych– mówi Elżbieta Lendo, prezes Polskich Hoteli Niezależnych. –Przyjęliśmy sobie za cel, że każda osoba, która weźmie udział w Kobiecie Hotelarz wyniesie ze spotkania pewną wartość i coś dla siebie: nowe relacje, poczucie wsparcia, wiedzę, energię, śmiałość, siłę, determinację, pasję, to, co na danym etapie życia jest jej potrzebne, aby „iść po swoje” w szpilkach, rzecz jasna. Nie bez powodu do udziału zaprosiliśmy wspaniałych gości, którzy opowiedzieli nam o własnych doświadczeniach w drodze do sukcesu. Dziękujemy za otwartość, bezcenne inspiracje, prawdziwą lekcję życia, wreszcie za niecodzienne emocje Grażynie Wolszczak, Jurkowi Owsiakowi oraz generałowi Romanowi Polko. Myślę, że wiele z nas nie będzie już wahać się przy podejmowaniu kolejnych wyzwań, nie będzie zastanawiała się czy, ale jak urealniać własne aspiracje.

Ogromną wartością Konferencji były również dyskusje wokół problematyki branży hotelarskiej, młodych hotelarzy, wpływie kobiet na rozwój branży turystycznej, polskiej gospodarki, czy lokalnych projektów realizowanych w poszczególnych samorządach.– Dziękujemy za udział w konstruktywnych dyskusjach CEO VacationClub, Krystynie Wróblewskiej, dziennikarce Agacie Jankowskiej, prezesowi Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, Jackowi Piechocie, prezes Fundacji Ukrainka w Polsce, Julii Boguslavskiej, marszałkowi Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Marcinowi Kuchcińskiemu, brand managerce Aleksandrze Szpotowicz. To była niezwykle zajmująca lekcja dla kobiet i o kobietach. Dla hotelarek i hotelarzy.

Jak podkreśla prezes PHN, dzięki panelistom „mamy świadomość miejsca, w którym dzisiaj są przedsiębiorcze kobiety w Polsce oraz tego, co jeszcze przed nami. A konkretna wiedza zawsze inspiruje do kreowania nowych trendów i jest dla nas wszystkich szansą na szerokorozumiany rozwój”.

Spotkanie zakończyło się wieczornym bankietem. Kolejne ogólnopolskie wydarzenie branżowe zapisane w Kalendarium Polskich Hoteli Niezależnych – Camp Hotelarzy odbędzie się 27 maja. Szczegóły niebawem.

Fundacja Polskie Hotele Niezależne to wiodące na rynku hotelarskim w Polsce konsorcjum marketingowe, które od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku. Hotele należące do Grupy to różnorodne obiekty, które łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, unikalne doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności oraz wspólne wartości jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *