Konferencja Kobieta Hotelarz już 8 marca w Ostródzie   POD PATRONATEM HOTELARZA

Tradycyjnie już 8 marca w 5-gwiazdkowym hotelu Willa Port w Ostródzie, odbędzie się konferencja Kobieta Hotelarz, po raz trzeci organizowana przez Polskie Hotele Niezależne.

Organizatorzy tegorocznej edycji konferencji Kobieta Hotelarz, która już na stałe została wpisana w kalendarz ogólnopolskich wydarzeń branży hotelarskiej, zaplanowali udział w niej wielu znanych i ciekawych osobowości, które wraz z uczestnikami wydarzenia stworzą forum do dyskusji, wymiany doświadczeń i czerpania z wiedzy. Wśród uczestników spotkania nie zabraknie liderów branży, ludzi biznesu, społeczników czy partnerów biznesowych. Wieczorny bankiet oraz liczne atrakcje gwarantują jak co roku otwartość organizatorów i zaproszenie dla wszystkich hotelarzy do spotkania w wyjątkowej atmosferze, pełnej dobrej energii i pozytywnych emocji.

– Konferencja Kobieta Hotelarz to opowieść dla kobiet i o kobietach, które kreują swoje ścieżki, inspirują innych oraz zostawiają trwały ślad w świecie hotelarstwa, równocześnie nosząc z gracją swoje „szpilki sukcesu”. To spotkanie całego naszego środowiska hotelarskiego wokół nieustająco aktualnej tematyki roli kobiet w naszej branży i w naszym biznesie branży – mówi Elżbieta Lendo, prezes Polskich Hoteli Niezależnych. –  Ale to również spotkanie wokół wspólnych spraw, nowe inspiracje, nowe kontakty, nowe horyzonty i nowe możliwości. Podobnie jak Coco Chanel, która będzie niewątpliwie bohaterką tegorocznej Konferencji, nie powinniśmy bać się zmian, lecz odważnie patrzeć w przyszłość. Nie możemy tylko naśladować, ale wręcz musimy kreować nowe trendy, opracowywać i wdrażać zmiany niezbędne dla optymalnego funkcjonowania całej naszej. Przyjęliśmy sobie za cel, że każda kobieta, która weźmie udział w konferencji wyjedzie z niej silniejsza. Odważnie, z pełną świadomością i przekonaniem, po prostu w kobiecym stylu sięgnie po nowe szanse dla coraz lepszej realizacji swojej kariery, pasji, siebie. Podobnie do Coco Chanel, każda kobieta w branży hotelarskiej nosi swoje własne '’małe czarne’' w postaci elegancji, determinacji i niezłomnej pasji. Dlatego udział wszystkich znakomitych polskich hotelarek na pewno znacząco wpłynie na wysoką rangę i właściwy przekaz naszego wydarzenia, a wszystkie razem nadamy jej właściwy ton

Zaproszenie skierowane jest również dla wszystkich mężczyzn branży hotelarskiej, którzy na co dzień wierzą w siłę i sprawczość kobiet, są partnerami przy realizacji najbardziej ambitnych projektów, a także stanowią cenne wsparcie w rozwoju działalności hotelarskiej w Polsce.

AGENDA I REJESTRACJA ONLINE LINK 

www.polskie-hotele-niezalezne.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *