OGŁOSZONO PODCZAS HT: W Gdańsku powstanie Tribute Portfolio   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Spółka Portfel Inwestycyjny otworzy na Wyspie Spichrzów w Gdańsku hotel działający pod należącą do Marriott International marką Tribute Portfolio - ogłosił właśnie podczas panelu dyskusyjnego w ramach konferencji Hotel Trends Poland&CEE Maciej Zientara, założyciel Grupy Hotelowej PI Apartamenty&Hotele oraz Grupy Deweloperskiej Supernova.

To kolejny, po Krakowie, hotel tej marki jaki znajdzie się w portfolio PI. Około 60 pokojowy hotel powstanie w zrewitalizowanych spichlerzach przy ulicy Chmielnej na Wyspie Spichrzów w Gdańsku.

Portfel Inwestycyjny obecnie zarządza już w Krakowie obiektem The Bridge Suites i otwartym niedawno 300-pokojowym AC by Marriott. Na przełom roku 2022/2023 planuje otworzyć w Gdańsku na Wyspie Spichrzów kolejny hotel z portfolio Marriotta – Renaissance, przygotowuje też kolejne inwestycje.

Tribute Portfolio to brand tworzący rodzinę niezależnych hoteli butikowych. Pozwala to na wykreowanie własnego storytellingu i własnej, indywidualnej nazwy hotelu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *