PANEL LIDERÓW RYNKU: Hotelarstwo nowej ery   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Paneliści Rune Askevold - Dyrektor zarządzający, Puro Hotels, Jerome Briet - Chief Development Officer EMEA, Marriott International, Gilles Clavie - prezes zarządu, dyrektor generalny, AccorInvest, Michael Collini - Wiceprezes ds. rozwoju sieci w regionie Środkowej, Wschodniej i Południowej Europy, Hilton InternationalGheorghe Marian Cristescu – Prezes zarządu, Polski Holding Hotelow, Szymon Wróblewski - Współzałożyciel, członek zarządu, Zdrojowa Invest & Hotels rozmawiają o ostatnich miesiącach w hotelarstwie. Jaki wyzwania wciąż stoją przed branżą?

Paneliści są zgodni, że kluczowa na tę chwilę jest współpraca rządów i branży na rzecz ułatwionego podróżowania, tak biznesowego jak i turystycznego.

Rune Askevold - Dyrektor zarządzający, Puro Hotels podkreśla, że kluczowe jest aby Goście hotelowi wrócili do hoteli. Zaznaczył, że także przed pandemią Polska była jednym z krajów z niższymi cenami hotelowymi. Stawia tezę, że to się w najbliższych miesiącach zmieni.

Jerome Briet - Chief Development Officer EMEA, Marriott International dodaje, iż kluczowa jest współpraca branży hotelowej z rządami, aby ludzie mogli swobodnie podróżować a jednocześnie czuć się bezpiecznie w obliczu zagrożeniami jakim jest wirus Covid. Jesteśmy skonfrontowani z tematem szczepienia, maseczek i limitow obłożeń.

Michael Collini - Wiceprezes ds. rozwoju sieci w regionie Środkowej, Wschodniej i Południowej Europy, Hilton International także zwraca w swojej wypowiedzi szczególną uwagę na kwestię zapewnienia Gościom hotelowym i pracownikom bezpieczeństwa i poczucia komfortu.

Gheorghe Marian Cristescu – Prezes zarządu, Polski Holding Hotelowy podkreśla jak istotne jest także optymalizowanie kosztów w hotelarstwie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *