New Trends in Tourism powraca!   MATERIAŁ PARTNERA

Z każdym dniem coraz bliżej 11 edycji konferencji New Trends in Tourism. Spotykamy się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku oraz on-line już 29 października. Tradycyjnie, NTT to ogromna porcja użytecznej wiedzy, przydatnej nie tylko dla branży turystycznej.

Coraz mniej dni dzieli nas od kolejnej edycji konferencji New Trends in Tourism. Wprawdzie w roku 2020 COVID-19 pokrzyżował nam plany, ale teraz wracamy jeszcze silniejsi i lepsi. Tym razem NTT odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w formie hybrydowej. Częściowo jako spotkanie stacjonarne, a częściowo on-line.

Zapraszamy na 10 wykładów tematycznych i 4 interesujące bloki: marketing nieoczywisty, marketing kierunku, zarządzanie, nowe technologie/smartcities. Nie zabraknie także tematów i dobrych przykładów poświęconych zwalczaniu skutków pandemii.

Spotkanie co roku gromadzi około 400 przedstawicieli branży. Konferencja obfituje w wykłady, warsztaty, networking i od zawsze służy wprowadzaniu najnowszych rozwiązań i najlepszych pomysłów w dziedzinie szeroko pojętej turystyki. Z pewnością mocną stroną tego międzynarodowego wydarzenia są znani i cenieni lektorzy i wykładowcy z całej Europy. Najbliższa edycja odbędzie się z udziałem takich zagranicznych ekspertów jak m.in. Rob Davidson, Eran Ketter, czy Nicolas Hall. Nie zabraknie także specjalistów z naszego kraju. To m.in. Piotr Bucki, Łukasz Wysocki i Krzysztof Roganowicz.

Tradycyjnie już, dzień po konferencji zapraszamy na study toury po Gdańsku.

Szczegóły można znaleźć na stronie wydarzenia: https://newtrendsintourism.com/

Tam też można zarejestrować swój udział, wybierając odpowiedni pakiet.

Do zobaczenia 29 października.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *