Iwona Janosiewicz dyrektor kompleksu Louvre Hotels w Warszawie   PERSONALIA

Iwona Janosiewicz, ostatnio dyrektor generalna hotelu Mercure Wrocław Centrum, została cluster general managerem trzymarkowego kompleksu Golden Tulip – Campanile – Premiere Classe w Warszawie sieci Louvre Hotels Group przy pl. Zawiszy.

Z branżą hotelarską związana jest od 25 lat. Zaczynała w zespole otwierającym warszawski hotel Sheraton, gdzie pracowała cztery lata jako demi chef. W 2000 roku związała się z Grupą Orbis, zaczynając pracę jako chef de partie w warszawskim Mercure Chopin, a w 2005 r. została managerem restauracji w Novotelu Warszawa Centrum. Od 2009 r. była zastępcą dyrektora ibisa Katowice – Zabrze, od 2012 – zastępcą dyrektora ibisa Warszawa Centrum, a w 2015 została zastępcą dyrektora Novotelu Warszawa Airport. W 2016 r. objęła stanowisko dyrektor generalnej wrocławskiego Mercure Centrum, którą to funkcję pełniła do września tego roku. Zastąpiła ją Milena Kozik, o czym więcej pisaliśmy TU.

Do tej pory dyrektorem warszawskiego kompleksu Louvre Hotels Group od 2014 r. był Grzegorz Uszycki, który od pół roku jest dyrektorem operacyjnym sieci na Polskę.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Iwona Janosiewicz dyrektor kompleksu Louvre Hotels w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *