W Helisnkach powstanie pierwszy hotel sieci Marriott

Sieć Marriott ogłosiła plany otwarcia 272-pokojowego hotelu w Helsinkach na podstawie umowy franczyzowej ze Scandinavian Hospitality Management Espoo OY. Hotel będzie własnością Kiinteistö Oy Kuninkaansatama - przedsiębiorstwa joint venture pomiędzy Ultivista OY i BMZ-Invest OY. Helsinki Marriott Hotel, który będzie pierwszym hotelem Marriott w  Finlandii, będzie dogodnie zlokalizowany w dzielnicy Westend Espoo, jednej z najbogatszych dzielnic aglomeracji  Helsinek. 18-piętrowy hotel będzie oferował imponujące widoki na Helsinki i wyjątkową, nadbrzeżną lokalizację a znajdzie się zaledwie dziesięć minut jazdy od centrum Helsinek oraz w niewielkiej odległości od lotniska Vantaa.
"Widzimy duże możliwości rozwoju w krajach skandynawskich i jesteśmy zainteresowani kontynuacją naszej ekspansji w Finlandii," powiedziała Amy McPherson, wiceprezes i dyrektor zarządzająca Marriott International w Europie. "Region, zawsze był znany z gościnności i świetnego designu.  Oczekujemy kontynuacji współpracy z Scandinavian Hospitality Management" - dodała. Hotel ma powstać na początku 2013 roku.

Źródło: Hotelarz

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *