Dyrektorki Courtyard by Marriott – Moxy Szczecin

We wrześniu otwarty został hotel Courtyard by Marriott Szczecin. Jego dyrektor generalną jest Marlena Szczecińska, która będzie też zarządzała otwieranym w tym samym kompleksie hotelem Moxy. Pracę w hotelarstwie zaczęła w 2008 r. w dziale sprzedaży Focus Hotelu Szczecin.

W 2011 r. została dyrektor sprzedaży i marketingu wprowadzanego na rynek w Świnoujściu pierwszego w Polsce hotelu pod marką Hampton by Hilton. Dwa lata później, w wieku 27 lat, została jego dyrektor generalną, stając się tym samym najmłodszym dyrektorem w hotelach Hampton by Hilton w Europie. W 2018 r. trafiła jako dyrektor do otwieranego Hamptona by Hilton w Poznaniu.

W tym samym roku zalazła się też w finałowej trójce nominowanych do najważniejszej w branży hotelarskiej nagrody Hotelarza Roku w kategorii Hotelarz do 35. Roku Życia. W 2019 r. została dyrektor hotelu Moxy w szczecińskim kompleksie, a rok później również hotelu Courtyard. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Szczecińskim. Dyrektor sprzedaży obydwu hoteli jest Paulina Kusy. Wcześniej pracowała w Arka Medical Spa w Kołobrzegu i jako szef sprzedaży w hotelu Senator w Dźwirzynie.

W 2012 r. związała się z siecią Accor, gdzie w Novotelu Warszawa Airport była managerem sprzedaży, a w 2014 r. awansowała na dyrektora sprzedaży Sofitela Wrocław. W 2018 r. została dyrektor ds. rozwoju biznesu w kompleksie DoubleTree – Hampton by Hilton w Krakowie. W kwietniu 2021 r. została dyrektor sprzedaży kompleksu w Szczecinie. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Dyrektorki Courtyard by Marriott – Moxy Szczecin

  1. Kompletne niechronoligiczne bzdury.courtyard Szczecin otwarty 09.2021 moxy 03.22…to raz…chcesz iść do obozu pracy za nędzną pensję i zero szacunku do pracownika to idź do mariotta w szczecinie.szczegolnie że dyrektorem haha operacyjnym została baba od mopa która nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi…zero i dno .zero benefitow.zero premii.dzial sprzedaży po odejściu dyrektor Pauliny Kusy obsługuje dziewczyna co sprzedawała majtki w Galaxy i druga co ledwo maturę zdała.poziom mistrzostwo świata 😂😂😂

  2. Zgadzam się z przedmowcą. Mobing i prymitywne zachowanie ze strony dyrektorki operacyjnej ,grzebanie po szafkach pracowników. Zeby dowiedzieć się gdzie sie spotykamy na wypadek pożaru zajeło mi pol roku , mimo to nadal nie bylo pewnosci bo podala dwie lokacje. Przeraża mnie fakt ze wdzisiejszych czasach w środku europy takie osoby obejmują stanowiska kierownicze. W półrocznym okresie mojej pracy zwolniło się z tamtąd około dziesięciu osób.
    Polecam omijać szerokim łukiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *