Dyrektorki Courtyard by Marriott – Moxy Szczecin

We wrześniu otwarty został hotel Courtyard by Marriott Szczecin. Jego dyrektor generalną jest Marlena Szczecińska, która będzie też zarządzała otwieranym w tym samym kompleksie hotelem Moxy. Pracę w hotelarstwie zaczęła w 2008 r. w dziale sprzedaży Focus Hotelu Szczecin.

W 2011 r. została dyrektor sprzedaży i marketingu wprowadzanego na rynek w Świnoujściu pierwszego w Polsce hotelu pod marką Hampton by Hilton. Dwa lata później, w wieku 27 lat, została jego dyrektor generalną, stając się tym samym najmłodszym dyrektorem w hotelach Hampton by Hilton w Europie. W 2018 r. trafiła jako dyrektor do otwieranego Hamptona by Hilton w Poznaniu.

W tym samym roku zalazła się też w finałowej trójce nominowanych do najważniejszej w branży hotelarskiej nagrody Hotelarza Roku w kategorii Hotelarz do 35. Roku Życia. W 2019 r. została dyrektor hotelu Moxy w szczecińskim kompleksie, a rok później również hotelu Courtyard. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Szczecińskim. Dyrektor sprzedaży obydwu hoteli jest Paulina Kusy. Wcześniej pracowała w Arka Medical Spa w Kołobrzegu i jako szef sprzedaży w hotelu Senator w Dźwirzynie.

W 2012 r. związała się z siecią Accor, gdzie w Novotelu Warszawa Airport była managerem sprzedaży, a w 2014 r. awansowała na dyrektora sprzedaży Sofitela Wrocław. W 2018 r. została dyrektor ds. rozwoju biznesu w kompleksie DoubleTree – Hampton by Hilton w Krakowie. W kwietniu 2021 r. została dyrektor sprzedaży kompleksu w Szczecinie. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *