Elżbieta Nitsze odchodzi z Airport Hotel Okęcie

Jedna z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych dyrektorów generalnych hoteli w Polsce, Elżbieta Nisze, od siedmiu lat zarządzająca warszawskim Airport Hotel Okęcie, dyrektor regionalna IGHP na Mazowsze, została prezesem zarządu Belvedere Gourmet Group. W Airport Hotelu zastąpił ją Jacek Piasecki, dotychczasowy dyrektor operacyjny. Elżbieta Nitsze kierowała Airport Hotel Okęcie od 2014 r. Jako dyrektor nadzorowała jego rozbudowę i modernizację, wprowadzając ponownie na rynek jako hotel klasy premium. W 2015 r. zdobyła tytuł Hotelarza Roku w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego.

W trakcie swojej ponad 20-letniej działalności w branży pracowała m.in. w warszawskich hotelach Marriott i Sheraton oraz w sieci Elbest Hotels. Karierę hotelarską zaczynała w Airport Hotelu w dziale handlowym, dochodząc do stanowiska jego dyrektor generalnej. Przez sześć lat, do 2014 r., związana była z siecią Elbest Hotels, najpierw jako dyrektor generalna nowego 4-gwiazdkowego hotelu Krynica w Krynicy-Zdroju, a potem jako dyrektor sprzedaży i marketingu całej sieci. Od początku 2020 r. pełni funkcję dyrektora regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego dla województwa mazowieckiego. Od 2019 r. jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Menedżerów Hotelowych (European Hotel Managers Association).

Od ponad 10 lat jako trener dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z hotelarzami i inwestorami w naszej Akademii Hotelarza. Jako prezes zarządu w Grupie Belvedere będzie odpowiadać za dalszy rozwój firmy, w której portfolio znajdują się takie marki jak m.in. Restauracja Belvedere i Belvedere Catering by Design. Jacek Piasecki od czterech lat pełnił funkcję dyrektora operacyjnego Airport Hotel Okęcie, a wcześniej przez rok dyrektora operacyjnego GrandHotelu Tiffi w Iławie. Z branżą hotelarską związany jest od 25 lat. Zaczynał w dziale bankietów warszawskiego Sheratona. W 2006 r. został dyrektorem gastronomii w hotelu Westin Warsaw. Potem był m.in. dyrektorem regionalnym sieci Sfinks na Mazowsze i dyrektorem hotelu Pałac Żelechów Spa & Wellness. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *