Nowa dyrektor kompleksu ibis Styles – ibis budget Warszawa Centrum   PERSONALIA

Małgorzata Nowak, pełniąca dotychczas funkcję zastępcy dyrektora hotelu Novotel Warszawa Airport, obejmie 15 października stanowisko dyrektora generalnego hoteli ibis Styles Warszawa Centrum (179 pokoi) i ibis budget Warszawa Centrum (176 pokoi), należących do Grupy Orbis i zarządzanych przez Accor.

Z Grupą Orbis/Accor związana jest od 2003 r., gdy rozpoczęła pracę w dziale recepcji ibis Warszawa Stare Miasto. Swoje kompetencje rozwijała jako kierownik ds. recepcji i rezerwacji w dawnym hotelu Mercure Fryderyk Chopin w Warszawie. W 2009 r. objęła stanowisko dyrektora hotelu ibis budget Katowice Centrum. W latach 2013 – 2015 zarządzała hotelem Mercure Lublin Centrum. W 2017 roku rozpoczęła pracę na stanowisku zastępcy dyrektora Novotel Warszawa Airport.

Ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Jest absolwentką programu rozwojowego Top Talent Program i programu szkoleniowego Strategic Leaders w Akademii Accor. Na nowym stanowisku zastąpi Marcina Kubuja, który we wrześniu został dyrektorem generalnym hotelu Novotel Warszawa Airport.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *