MATERIAŁ PARTNERA: Menedżer Hotelu – studia podyplomowe docenione przez branżę hotelarską

Siedem edycji pierwszych w Polsce studiów podyplomowych dla hotelarzy – od hotelarzy, doświadczona kadra praktyków biznesu hotelarskiego; wszystkie niezbędne obszary wiedzy: inwestycje, sprzedaż i dystrybucja, działy operacyjne, revenue management, kontroling i budżetowanie USALI, zarządzanie budynkiem, HR, otoczenie prawne – rusza kolejna edycja Menedżera Hotelu!

Te innowacyjne studia podyplomowe o w pełni praktycznym programie już od kilku lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem polskich managerów z branży.
6 listopada, w samym sercu Krakowa, kolejna grupa słuchaczy rozpocznie przygodę, która otwiera drzwi do najnowszej wiedzy hotelarskiej.

Realizowane przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii wysokospecjalistyczne studia skupiają uczestników z całej Polski. Na spotkania z ekspertami przyjeżdżają z Warszawy, Białegostoku, Poznania, Wrocławia, Rzeszowa czy Zakopanego. Uczestnicy przyznają, że dystans liczony w kilometrach nie ma znaczenia, jeśli w zamian otrzymuje się wartościową wiedzę i umiejętności przekazywane przez najlepszych ekspertów.

Program Menedżera Hotelu został zaprojektowany we współpracy z najwybitniejszymi praktykami z branży, a dzięki konwersatoryjnej formie zajęć słuchacze mają okazję poznać i wypróbować najnowsze narzędzia i procedury. Szeroki wachlarz poruszanych tematów sprawia, że studia cenią sobie nie tylko dyrektorzy hoteli, ale także pracownicy innych szczebli, którzy planują rozwijać swoje kompetencje w zakresie zarządzania oraz te osoby, które zamierzają rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Jesień to w hotelarstwie dobry czas na podjęcie kształcenia, dzięki  któremu właściciele i managerowie na bieżąco mogą wprowadzać zmiany i usprawniać procesy.

Szczegółowe informacje i rejestracja: https://manager.wste.edu.pl/manager-hotelu/


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *