Kolejny Aries – w Krynicy-Zdroju

W Krynicy-Zdroju otwarty ma zostać w 2024 r. Aries Residence – kompleks 10 butikowych apartamentowców kaskadowo rozmieszczonych na stoku. To kolejny obiekt pod marką Aries, pod którą działają już hotele w Zakopanem i Wiśle, a rozpoczęto inwestycje w Bukowinie Tatrzańskiej i Szczyrku. Wszystkie w modelu condo.

Aries Residence Krynica-Zdrój położony obok stacji narciarskiej Jaworzyna Krynicka zaoferuje apartamenty w standardzie 5-gwiazdkowym o powierzchni od 32 do 66 m kw. z aneksami kuchennymi, w tym kilkanaście wyposażonych w prywatne sauny, a na najwyższych piętrach penthousy z tarasami widokowymi. W obiekcie znajdą się też: restauracja, strefa saun, wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi, strefa jogi, eco plac zabaw dla dzieci i narciarnia. Apartamenty sprzedawane są z deklaracją 5-7 proc. zwrotu rocznie (w zależności od długości pobytu właścicielskiego), liczonych od ceny netto wykończonego lokalu z miejscem postojowym, bez wyposażenia, lub w modelu 30/70, w którym właściciel i operator dzielą się przychodami wypracowanymi przez apartamenty hotelowe, z nielimitowanymi dniami pobytu. Inwestorem jest warszawski deweloper Platan Group, a operatorem apartamentów inwestycyjnych będzie Platan Hotels & Resorts. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *