… a Courtyard najlepszy na świecie w pozyskiwaniu uczestników programu Marriott Bonvoy

Courtyard by Marriott Warsaw Airport, należący do PHH, zajął pierwsze miejsce wśród wszystkich 1273 hoteli marki Courtyard na świecie oraz pierwsze miejsce w Europie wśród wszystkich hoteli sieci Marriott, pozyskując najwięcej nowych uczestników programu lojalnościowego Marriott Bonvoy.

W ramach inicjatywy „It All Starts With You” warszawski Courtyard osiągnął w sierpniu ponad 165 proc. celu wyznaczonego przez sieć Marriott. Grono członków programu Marriott Bonvoy w sierpniu zasiliło 1658 nowych gości. W Courtyard by Marriott Warsaw członkowie programu stanowią średnio 20 proc. wszystkich gości indywidualnych. – Budowanie sukcesu jest codzienną pracą każdej osoby zatrudnionej w hotelu. Począwszy od pracowników biur, ale przede wszystkim osób w recepcji, gastronomii czy housekeepingu, których praca i uśmiech składają się na doświadczenie gościa. Jestem niezwykle dumny, że nam się to udaje – mówi Artur Derela, dyrektor hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport. W comiesięcznym rankingu Marriott Bonvoy są uwzględniane wyniki z ponad 7,4 tys. hoteli Marriott w 134 krajach działających pod ponad 30 markami. W programie zarejestrowanych jest na świecie ponad 140 mln gości sieci Marriott. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *