Kobieta – hotelarz

Wpisując się w inicjatywę podkreślenia roli kobiet w polskiej turystyce, sieć marketingowa Polskie Hotele Niezależne – Harmony Polish Hotels zaplanowała cykl wydarzeń, które mają zwrócić uwagę na rolę kobiet w hotelarstwie i pokazać ich wkład w rozwój branży

. Wydarzenia z cyklu KOBIETA-HOTELARZ mają na celu m.in. integrację kobiet hotelarek, wzmocnienie relacji biznesowych, kreowanie trendów. – Trudno nie wpisać się w promowanie roli kobiet w polskim hotelarstwie również poprzez naszą organizację, w której pracuje wiele cudownych i wartościowych kobiet – mówi Elżbieta Lendo, prezes Harmony Polish Hotels i sieci Lendo Hotels Group. – Chcemy głośno dopowiedzieć, że to właśnie kobiety wnoszą ogromny wkład w budowanie wizerunku polskiego hotelarstwa.

Akcja KOBIETA-HOTELARZ to cykl wydarzeń, które zainauguruje marcowa konferencja „Kobieta w hotelu”. – Rok 2022 został ogłoszony rokiem kobiet. Dlatego podczas konferencji kobiety polskiego hotelarstwa będą miały okazję lepiej się poznać, wzajemnie inspirować, a może to będzie też początek wspólnych, wielkich projektów? Na marcową konferencję zostaną zaproszone znane polskie mentorki, zarówno z branży, jak i ze świata biznesu.

To będzie idealna okazja, aby wymienić się doświadczeniami i wiedzą – mówi Agnieszka Radzikowska, wiceprezes zarządu HPH i dyrektor Art Hotelu we Wrocławiu. Kolejnymi wydarzeniami będą trzy edycje „CAMP Hotelarek” – integracyjnych zjazdów w trzech różnych częściach Polski oraz „Sztafeta Hotelarek” – sportowa rywalizacja z pozytywnym przesłaniem na cele charytatywne. – Ważne, że podczas roku kobiet będziemy mogły pokazać, z jednej strony nasze hotelarskie kompetencje, z drugiej ogromną wrażliwość oraz społeczną odpowiedzialność w biznesie. „Sztafeta Hotelarek” będzie miała szczególną misję: kobiety pomogą kobietom – mówi Anna Narel, członkini zarządu HPH i dyrektor hotelu Traugutta3 & Restauracja Regiment w Białymstoku.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *