Grupa Nosalowy z Apartamentami Park Residence by Nosalowy   INWESTYCJE

Grupa Nosalowy Dwór uruchomiła w Zakopanem kameralny kompleks Apartamenty Park Residence by Nosalowy. To osiem niezależnych apartamentów na ogrodzonym terenie bezpośrednim przylegającym do 5-gwiazdkowego hotelu Nosalowy Park Hotel & Spa.

Architektura apartamentów nawiązuje do stylu zakopiańskiego. Apartamenty Standard i Superior mają po 30 m kw., Deluxe – 40 m kw., a dwupoziomowy Suite – 50 m kw. Wszystkie dysponują aneksami kuchennymi i balkonami lub tarasami, wyposażone są m.in. w 55-calowe telewizory oraz zestawy do parzenia kawy i herbaty. Wnętrze utrzymane są w spokojnych szarościach, beżach i brązach przełamywanych intensywną czerwienią, z wykorzystaniem takich materiałów jak drewno i kamień. „Niezależność wypoczynku, którą dają apartamenty połączyliśmy z klasą i eleganckim designem dostępnym w najlepszych hotelach” – można przeczytać na stronie obiektu. Goście Apartamentów Park Residence by Nosalowy mogą za dodatkową opłatą korzystać m.in. ze śniadań, autorskiego Nabe Spa czy basenu i strefy wellness w hotelu Nosalowy Park, który otwarty został latem ub.r.

– W dobie sprowokowanych przez pandemię zmian na rynku hotelarskim wystartowaliśmy z nowym dla nas produktem: ekskluzywne apartamenty z aneksami kuchennymi przeznaczone na (nieco) dłuższe pobyty – napisał Wiktor Wróbel, prezes spółki Nosalowy Dwór w serwisie Linkedin. – Apartamenty Park Residence by Nosalowy po pewnym czasie pokażą, na ile odwiedzający Zakopane goście dalej wymagają pełnej hotelowej obsługi bądź bardziej cenią sobie niezależność i większą przestrzeń. Jako firma staramy się cały czas w miarę możliwości najlepiej reagować na te zmiany.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *