Daniel Dzierba wprowadza na rynek hotel Focus Premium Warszawa

Daniel Dzierba, przez kilkanaście lat związany z siecią Hilton, a ostatnio dyrektor hotelu Focus w Łodzi, został dyrektorem generalnym powstającego na Mokotowie hotelu Focus Premium Warszawa z 234 pokojami, który otwarty ma zostać w marcu przyszłego roku.

Z hotelarstwem związany jest od blisko 20 lat. Pracę rozpoczynał w IBB Grand Hotelu Lublinianka, skąd po dwóch latach w 2004 r. przeniósł się do warszawskiego 5-gwiazdkowego hotelu Le Regina na stanowisko purchasing managera, gdzie po raz pierwszy brał udział w pre- -openingu. W 2006 r. przeszedł na to samo stanowisko do Hiltona Warszawa, który otworzył się w 2007 r. Spędził tam pięć lat, dochodząc do stanowiska convention & banqueting operations managera.

W 2011 r. przeniósł się do stolicy Azerbejdżanu, zostając F&B managerem w nowo otwieranym hotelu Hilton Baku, gdzie był odpowiedzialny za wyniki sześciu outletów gastronomicznych. Po powrocie w 2013 r. do Hiltona Warszawa objął stanowisko convention & event sales managera. W połowie 2017 r. został operations managerem w DoubleTree by Hilton Wrocław, a półtora roku później przeszedł do Marriotta Warszawa na stanowisko F&B managera. Od marca 2020 r. był dyrektorem łódzkiego Focusa.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *