Wybrano dyrektora powstającego w Krynicy-Zdroju hotelu Belmonte

Dyrektorem powstającego w Krynicy-Zdroju 5-gwiazdkowego Belmonte Hotel & Resort z 265 pokojami i apartamentami został Arkadiusz Labudda, który m.in. wprowadzał na rynek i przez kilkanaście lat zarządzał hotelem Dom Zdrojowy w Jastarni. Hotel Belmonte otwarty ma zostać w kwietniu przyszłego roku.

Arkadiusz Labudda z branżą związany jest od blisko 30 lat. Karierę zawodową rozpoczynał jako kucharz, a później pracował jako chiefsteward na statkach transatlantyckich. Następnie był m.in. kierownikiem gastronomii w hotelu Faltom w Rumi koło Gdyni i dyrektorem Ośrodka Konferencyjno- Szkoleniowego Exploris w Jastarni. Od 2004 r. był odpowiedzialny za projekt budowy Domu Zdrojowego firmy deweloperskiej Inpro, a po otwarciu w 2007 r. został jego dyrektorem generalnym. Był też zaangażowany w otwarcie hotelu Oliwskiego w Gdańsku w 2008 r., wybudowanego przez Inpro. Przez ostatnie półtora roku był dyrektorem operacyjnym hotelu Grano na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, należącego do firmy deweloperskiej Dekpol. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *