Warmia i Mazury z nową dyrektor regionalną IGHPDorota Kłyszewska, dyrektor hotelu HP Park w Olsztynie, została powołana na stanowisko dyrektor regionalnej Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w woj. warmińsko-mazurskim. Zastąpiła Mariusza Pawliczaka, który funkcję tę pełnił od 2017 r. Dorota Kłyszewska z hotelarstwem jest związana od blisko 15 lat.Wcześniej pracowała w branży finansowej, była managerem ds. sprzedaży w Banku Pekao SA w Olsztynie. W 2006 r. trafiła do działu sprzedaży i marketingu olsztyńskiego HP Park, następnie pełniła funkcję zastępcy dyrektora hotelu ds. sprzedaży. Od 2012 r. zarządza całym hotelem. Od dziewięciu lat jest współgospodarzem Forum Kultury Warmii i Mazur, które odbywa się w HP Park Hotel.

W 2020 r. została powołana do Rady Gospodarczej przy prezydencie miasta Olsztyna. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. – Jestem lokalną patriotką, kocham Olsztyn, Warmię i Mazury. Chętnie angażuję się w akcje promujące walory Olsztyna i województwa, a także wspieram inicjatywy lokalne związane z rozwojem kobiet, bo dla mnie samej rozwój osobisty jest bardzo ważny. Czuję się wyróżniona i zaszczycona mogąc reprezentować nasz region w Izbie Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego – mówi Dorota Kłyszewska. •
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *