WORLDHOTELS i Hotel Polonia Palace wspólnie świętują 94 urodziny hotelu
 


Hotel Polonia Palace należący do międzynarodowej grupy WORLDHOTELS, zrzeszającej 500 niezależnych, luksusowych hoteli w ponad 70 krajach świata, 29 sierpnia 2007 będzie świętował swoje 94 urodziny. Motywem przewodnim uroczystości jest „Lato 1913”. Jako honorowego gościa hotel zaprosił swojego światowego partnera WORLDHOTELS.

 

Wybudowany w 1913 roku, Hotel Polonia Palace to jeden z najbardziej stylowych hoteli w Warszawie. W WORLDHOTELS należy do grupy „First Class Collection” i oferuje gościom usługi na miarę XXI wieku. Luksusowe i eleganckie wnętrza, 206 stylowych pokoi, historyczna Sala Balowa „Ludwikowska”, Restauracja Strauss oraz Bojangles Bar & Lounge tworzą niepowtarzalne połączenie tradycji  z nowoczesnością.

 

„Cieszymy się, że możemy zaprezentować nasze eleganckie wnętrza partnerom turystycznym i biznesowym właśnie wraz z WORLDHOTELS” – potwierdza Peter Goehle, Dyrektor Generalny Hotelu Polonia Palace – „Współpraca z WORLDHOTELS trwa już trzy lata i jest bardzo efektywna, głównie dzięki łatwemu dostępowi do wszelkich kanałów dystrybucji międzynarodowej oraz silnej pozycji rynkowej”.

 

„Tradycja, luksusowe usługi, wyjątkowy styl i doskonała obsługa powodują, że Polonia Palace Hotel a także dziesięć innych hoteli, które prezentować się będą podczas uroczystości, stanowią doskonały przykład hoteli należących do grupy WORLDHOTELS” – przyznaje Christian Badenhop Dyrektor Regionalny Sprzedaży i Marketingu Europy Centralnej, Wschodniej i Północnej. „ W naszym portfolio znajdują się hotele wyjątkowe, które zachwycają niepowtarzalną atmosferą, czego często brak w nowoczesnych sieciach hotelowych”– dodaje Sylke Oder, Kierownik Sprzedaży Korporacyjnej na Europę Centralną.

 

WORLDHOTELS jest największą grupą hotelową o ugruntowanej pozycji, która zrzesza niezależne hotele. Umożliwia swoim partnerom identyfikowanie się ze światową marką, a jednocześnie pozwala im zachować indywidualny charakter. WORLDHOTELS oferuje wiele wyspecjalizowanych usług oraz narzędzi sprzedażowych, marketingowych, dystrybucyjnych, treningowych, elektronicznych, a także szeroko rozumiany consulting. Grupa związana jest z programami lojalnościowymi 18 linii lotniczych, co umożliwia podróżnym kolekcjonowanie mil na swoich kontach.

 

Firma posiada ponad 30 globalnych biur sprzedaży, a także bezpłatne numery rezerwacji telefonicznej na całym świecie. Zrzeszone hotele mają dostęp do Globalnych Systemów Dystrybucji (GDS), systemów internetowych, światowych partnerów sprzedaży korporacyjnej poprzez portal oparty na najnowocześniejszych technologiach. Każdy z hoteli przyłączony jest do Centralnego Systemu Rezerwacji internetowej, który dostępny jest na indywidualnych stronach hoteli.

 Pogram „Performing Excellence” został stworzony w celu zapewnienia gościom usług na najwyższym światowym poziomie. Oparty jest na ujednoliconych standardach, do których Hotele muszą się stosować. System sprawdzający ceny w kanałach dystrybucji elektronicznej WORLDHOTELS.rate scan, pomaga działom Sprzedaży i Marketingu dostosować swoje ceny do konkurencji na rynkach światowych. Akademia WORLDHOTELS.academy pozwala skorzystać pracownikom ze szkoleń przygotowanych przez najlepszych specjalistów w międzynarodowej branży hotelarskiej.


Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących WORLDHOTELS, prosimy o kontakt na bezpłatny numer 0-800-777 96753, wiecej informacji na stronie www.worldhotels.com. Kontakt dotyczący rynku polskiego - Sylke Oder, Kierownik Sprzedaży Korporacyjnej na Europę Centralną e-mail: soder@worldhotels.com; lub Christian Badenhop Dyrektor Regionalny Sprzedaży i Marketingu Europy Centralnej, Wschodniej i Północnej e-mail: cbadenhop@worldhotels.com.

 

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących Hotelu Polonia Palace, prosimy o kontakt z Krystyną Beniger, Specjalistą ds. Marketingu i PR, tel.:+48 (0) 22 31 82 817, e-mail: krystyna.beniger@syrena.com.pl

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *