Mariusz Paszkiel odchodzi z Marriotta Warszawa. Zastępuje go Dariusz Oleksiak   PERSONALIA

Mariusz Paszkiel, managing director oraz wieloletni dyrektor sprzedaży i marketingu warszawskiego Marriotta, rozstaje się z hotelem i przechodzi do Sheratona Sopot jako wsparcie sprzedaży i marketingu. Zastąpił go Dariusz Oleksiak, wcześniej m.in. dyrektor generalny Renaissance Warszawa i operacyjny sieci PHH. Dyrektor generalny Marriotta Warszawa, Robert Grader, objął zarządzanie hotelem Marriott Frankfurt.

Mariusz Paszkiel

Mariusz Paszkiel z warszawskim hotelem Marriott związany był od 2008. r., z krótką przerwą na pracę w hotelu Ossa jako dyrektor sprzedaży. W 2014 r. został dyrektorem sprzedaży i marketingu w Warsaw Marriott, a w sierpniu ub.r. objął stanowisko managing directora. Teraz zajmie się wsparciem działu sprzedaży i marketingu hotelu Sheraton Sopot, który również należy do sieci Marriott International.

Dariusz Oleksiak

Dariusz Oleksiak z hotelarstwem związany jest od 30 lat. Karierę zaczynał w pierwszej grupie pracowników otwierających warszawskiego Marriott w 1989 r., gdzie pracował do września 2000 r. W ciągu 11 lat pracy dla Marriotta uczestniczył w otwarciu hoteli Marriott na Arubie, Goa, w Chicago i Amsterdamie. W 2003 r. został dyrektorem operacyjnym w nowo powstającym na Courtyard by Marriott Airport Warsaw. Od 2005 r. otwierał i prowadził kolejne hotele sieci Marriott w Kazachstanie (Renaissance Aktau) i Petersburgu (Courtyard by Marriott Vasilievsky). W latach 2009-2012 zarządzał hotelem Jan III Sobieski w Warszawie, potem doradzał na rzecz Centrum Kongresowego Warszawianka oraz zarządzanie trzymarkowym kompleksem Satoria Group: Best Western Portos, Atos i Aramis w Warszawie. W 2016 r. został dyrektorem generalnym otwieranego Renaissance Airport Warsaw, a w 2018 r. objął stanowisko dyrektora zarządzającego hotelami spółki Chopin Aiport Development, która później przekształciła się w Polski Holding Hotelowy. Odszedł z PHH w sierpniu 2019 r. Potem m.in. doradzał Grupie Żagiel, która planuje otworzyć hotel Moxy w Lublinie.

Dyrektor generalny warszawskiego Marriotta, Robert Grader, który zarządzał hotelem od początku 2014 r., w grudniu ub.r. objął zarządzanie hotelem Marriott Frankfurt.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *