Wyndham Hotel we Wrocławiu rusza na początku lutego   OTWARCIA

Na początek przyszłego miesiąca sieć Wyndham Hotels & Resorts zapowiada otwarcie swojego pierwszego hotelu w Polsce – Wyndham Wrocław Old Town w budynku, w którym wcześniej działał Sofitel Old Town. Hotel zarządzany jest przez Mogotel Hotel Group, największego operatora w krajach bałtyckich.

Więcej o tej zmianie pisaliśmy we wrześniu TUTAJ. Jak informuje sieć, hotel zaoferuje „stylowe pokoje i rozległe atrium, a na najwyższym piętrze – strefę wellness, z nowoczesną salą fitness, sauną i łaźnią parową”. W hotelu znajdą się różnorodne strefy gastronomiczne, „w tym luksusowa restauracja, przytulny salon i bar – idealne miejsca do relaksu i nawiązywania kontaktów towarzyskich”. Na osoby podróżujące służbowo czeka 11 sal konferencyjnych, które łącznie pomieszczą ponad 400 uczestników. Hotel dysponuje 205 pokojami.

– Cieszymy się, że we współpracy z Mogotel otwieramy nasz pierwszy luksusowy hotel Wyndham w Polsce. Polska jest krajem z dużym potencjałem i bogatą ofertą turystyczną, która przyciąga zróżnicowany typ podróżnych. Dzięki korzystnym warunkom ekonomicznym i dużemu popytowi wewnętrznemu, Polska stwarza idealne możliwości rozwoju dla naszej branży i doskonale wpisuje się w firmową strategię rozwoju sieci w Europiepowiedział Christian Michel, wiceprezes ds. rozwoju Europy w Wyndham Hotels & Resorts EMEA.

Dyrektorem generalnym Wyndham Wrocław Old Town został Tomasz Majszyk, wcześniej m.in. dyrektor Radisson Blu Resort Świnoujście, a funkcję operations managera objęła Joanna Stypa-Loręc, wcześniej zarządzająca wrocławskimi hotelami Patio i Duet.

Wyndham Hotels & Resorts to największa na świecie pod względem liczby obiektów franczyzowa firma hotelarska, obsługująca około 9 tys. hoteli w blisko 95 krajach łącznie z 803 tys. pokoi pod 22 markami, w tym Super 8, Days Inn, Ramada, Microtel, La Quinta i Wyndham.

Mogotel Hotel Group to wiodący operator hotelowy w krajach bałtyckich, działający w branży hotelarskiej i turystycznej od 2002 roku. Firma zarządza wielomarkowymi obiektami na Łotwie, w Estonii, Bułgarii i na Ukrainie, oferując ponad 1600 pokoi w obiektach klasy ekonomicznej, średniej i luksusowej.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *