Projektor PT-FRQ50 pozwala na dziesiątki kreatywnych zastosowań dzięki oprogramowaniu Panasonic Real-Time Tracking do mapowania projekcji

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na bogate w szczegóły obrazy na rynku rozwiązań korporacyjnych i edukacyjnych, firma Panasonic dodała funkcję Quad Pixel Drive do swojej sprawdzonej technologii projekcji laserowej SOLID SHINE z 1-chipowym procesorem DLP, tworząc projektor PT-FRQ50 o jasności 5200 lumenów. Użycie nowego projektora w połączeniu z zestawem SDK ET-SWR10 Real-Time Tracking pozwala osiągnąć niesamowity efekt dzięki wyświetlaniu obrazów z niewiarygodną precyzją na szybko poruszających się obiektach. Projektor umożliwia generowanie harmonijnych, bogatych w szczegóły obrazów w rozdzielczości 4K (3840 × 2160) i obsługuje standard 240 Hz / 1080p z minimalnym opóźnieniem sygnału wejściowego poniżej 8 ms. Projektor jest już dostępny w sprzedaży.

Projektor Panasonic PT-FRQ50 został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach, w których szczegóły mają ogromne znaczenie. Quad Pixel Drive to opracowana przez firmę Panasonic technologia poczwórnego grupowania pikseli umożliwiająca uzyskanie niesamowitych obrazów 4K, które zachowują naturalną wyrazistość i klarowność. Szybkie przetwarzanie 240 Hz i wąski współczynnik przysłony DMD tworzą imponujące wrażenie realizmu z najdrobniejszymi szczegółami i teksturami prezentowanymi na harmonijnych obrazach wolnych od efektu siatki. Dzięki zastosowaniu opracowanej przez firmę Panasonic technologii Rich Colour Enhancer powstają precyzyjne kolory, które umożliwiają wierne odwzorowanie treści.

Uniwersalny obiektyw z 2-krotnym zoomem dzięki elastycznie dobieranym odległościom rzutowania umożliwia wyświetlanie obrazu o dużych rozmiarach w miejscach o ograniczonej kubaturze. W połączeniu z szerokim zakresem przesuwu obiektywu (w pionie: +71%, -48%; w poziomie: +34%, -27%) zapewnia on większą swobodę dostosowania położenia projektora i pozycji obrazu. Wstępnie aktywowane zestawy aktualizacji do oprogramowania Geometry Manager Pro umożliwiają automatyczną kalibrację wielu ekranów jednocześnie z poziomu kamery, zapewniają rozszerzony zakres programowej korekcji geometrii i dają zaawansowane możliwości maskowania.

Wysoce niezawodny i ekonomiczny w utrzymaniu projektor zapewnia do 20,000 godzin projekcji bez konserwacji. Oprogramowanie Multi Monitoring & Control usprawnia konserwację, a opcjonalne funkcje Early Warning pomagają zapobiegać nieoczekiwanym przestojom.

W ciągu roku seria zostanie wzbogacona o kolejne modele. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://business.panasonic.co.uk/visual-system/pt-frq50


Adam Bąk Senior Account Manager a.bak@unitedpr.pl +48 660 289 850

O Panasonic Connect Europe

Panasonic Connect Europe rozpoczęła działalność 1 października 2021 roku, tworząc nową, sprawnie działającą organizację skoncentrowaną na relacjach między przedsiębiorstwami. Zatrudniająca ponad 400 pracowników firma będzie kierować swoją działalnością dzięki nowej platformie B2B o nazwie "Gemba Process Innovation", wspieranej przez szeroką gamę produktów biznesowych.

Panasonic Connect Europe będzie miał siedzibę główną w Wiesbaden i będzie składał się z następujących jednostek biznesowych:

  • Mobile Solutions Business Division pomagającą pracownikom mobilnym zwiększyć produktywność dzięki gamie wytrzymałych notebooków Toughbook, tabletów biznesowych i urządzeń przenośnych.
  • Media Entertainment Business Division obejmującą dział Visual System Solutions, oferujący projektory o wysokiej jasności i niezawodności oraz wysokiej jakości monitory profesjonalne oraz Broadcast & ProAV z rozwiązaniami Smart Live Production z kompleksowej oferty obejmującej kamery PTZ i systemowe, kamkordery, platformę Kairos IT/IP, krosownice i roboty, które są szeroko wykorzystywane do nagrywania wydarzeń na żywo, produkcji sportowych, telewizyjnych i studiów xR.
  • Business and Industry Solutions dostarczającą rozwiązania technologiczne skoncentrowane na handlu detalicznym, logistyce i produkcji, zaprojektowane w celu zwiększenia wydajności operacyjnej i poprawy doświadczeń klientów, pomagają firmom osiągać najlepsze wyniki każdego dnia.
  • Panasonic Factory Solutions Europe oferującą szeroki zakres rozwiązań dla inteligentnych fabryk, w tym rozwiązania z zakresu produkcji elektroniki, robotyki i systemów spawalniczych oraz inżynierii oprogramowania.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *