W Zakopanem powstanie Witkac Residence by Aries

Platan Hotels & Resort planuje otworzyć swój drugi, po hotelu Aries, obiekt w Zakopanem, w pobliżu Krupówek – Witkac Residence by Aries z 78 apartamentami. Apartamenty sprzedawane są w systemie condo z podziałem przychodów 50/50 lub bez umowy operatorskiej do własnego użytku. To już czwarta rozpoczęta inwestycja w obiekt pod marką Aries po Szczyrku, Bukowinie i Krynicy-Zdroju.Obiekt o 5-gwiazdkowym standardzie powstanie przy ul. Partyzantów na wzgórzu Wilcznik. Zaoferuje 78 apartamentów od 32 do 76 m kw. z aneksami kuchennymi. Na terenie obiektu będą znajdowały się: strefa wellness z jacuzzi i saunami, lobby bar, kawiarnia i narciarnia, a także „kreatywna przestrzeń do pracy cichej, która umożliwi pracę zdalną w hotelu”.

Jak deklaruje Witkac Residence by Aries, apartamenty będą emanowały wyjątkową atmosferą. „Taki efekt osiągnęliśmy dzięki połączeniu ponadczasowych, eleganckich kolorów: ciepłego ecru, cynamonowego brązu, chłodnej bieli i subtelnej szarości. Drewniane dekoracje, płytki inspirowane ludowymi wzorami, ciepłe oświetlenie i górskie akcenty idealnie uzupełnią niepowtarzalne wnętrze apartamentów. Widok na panoramę szczytów Tatr pozwoli przenieść się wyobraźnią do bajkowego świata gór”.

Operatorem apartamentów w Zakopanem będzie firma Platan Hotels & Resorts, zarządzająca także hotelami Aries w Wiśle i Zakopanem oraz posiadająca rozpoczęte inwestycje condo w Aries Residence w Szczyrku, Bukowinie Tatrzańskiej i Krynicy-Zdroju. Właściciele apartamentów w Witkac Residence by Aries mają otrzymywać kwartalny czynsz stanowiący proporcjonalny udział w 50 proc. przychodów obiektu pomniejszonych o fundusz remontowy. Operator pokrywa wszelkie koszty prowadzenia działalności, natomiast po stronie właściciela są ponadto: podatek od nieruchomości, opłata za użytkowanie wieczyste i ubezpieczenie. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *