PATRONAT HOTELARZA: Przestrzeń uczyta na miarę człowieka 17.02.2022 , godzina 11:00

Virtus Studio zaprasza na kolejne spotkanie online z cyklu Design na wymiar ,gdzie jako gość specjalny wystąpi architekt Krzysztof Miruć z pracowni L’AB Architekci.

Krzysztof Miruć – prowadzący programy „Zgłoś remont”, „Weekendowa metamorfoza”. Dyrektor Kreatywny w magazynie “Cztery Kąty", założyciel pracowni architektoniczną L’Ab Architekci

Znakomicie rozumie potrzeby swoich klientów i potrafi stworzyć wyjątkowe, klimatyczne wnętrza w każdym stylu - perfekcjonista.

Co jest miarą przestrzeni otaczającej człowieka?

Rozmiar, proporcje, ukształtowanie miejsca, tak by pasowała do niego,                                                      by swobodnie i ergonomicznie mógł z niej korzystać?

Czy może miarą człowieka są jego oczekiwania, pragnienia oraz potrzeby?

Na powyższe pytania odpowie prowadzący program „Zgłoś remont".

Dodatkowo Partnerzy wydarzenia, w trakcie swoich prezentacji, odpowiedzą na pytania:                                                                                                                                             - jakie są  możliwość personalizacji wzoru tapet i dopasowania ich do bardzo nietypowych ścian?                                                                                                                             - jakie są rozwiązania do strefy mokrej - pod prysznic?                                                                             - co to jest HPL? Gdzie możemy zastosować laminat HPL?                                                                    - jaka jest różnica pomiędzy laminatem HPL a płytą melaminowana ?                                                   - w jakiego typu aplikacjach może być stosowany materiał Corian?                                                                                      oraz jakie są największe korzyści zastosowania i eksploatowania materiału Corian®?        - czy można odłączyć turbiny od okapów? Jaki jest najcieńszy okap sufitowy?

Zapraszamy !

Więcej informacji: https://virtus.com.pl/

Link do rejestracji: https://www.facebook.com/flx/warn/?u=https%3A%2F%2Fbit.ly%2Fwebinar-krzysztof-miruc-design-na-wymiar-rejestracja&h=AT3cZVQa_VSSee1oAVsRim_6V17QGoObC93KatvKa4yzlo_a86VBv-PvaOFW3ptZ5e7N-Tqh6uRnQ24Cg2JZ_-inetyE3AwuvhnZhW5Z5uS-Fcss5L0wI0F_B9NIYlG9Zq9m1RFF9wj68S40p_Ek5uAQVdeXVW0kw8A4bd_mtdEgzKLLL2Ik_kqyldJdQVw3HCl7Ae5nG1iY_Heurb6dcne4CzQzC3wCk5wlEQb3Z3fkruGfNy6IcLS9Ze4_IRXpgFKT5B7-uhxpuypsZIxGZuBFovavFEPrlN3JIGvb


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *