Polskie Hotele Niezależne włączyły się do akcji „Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy”

Hotele należące do Grupy Polskie Hotele Niezależne włączyły się w ogólnopolską akcję „Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy”, której inicjatorem jest  Caritas i Polski Holding Hotelowy.

- W naszej Grupie pracuje mnóstwo wrażliwych i zwyczajnie dobrych ludzi, których nie trzeba prosić dwa razy. Na zaproszenie do akcji „Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy”, momentalnie odpowiedziało wiele naszych obiektów, które rozumiejąc traumę uchodźców z Ukrainy, postanowiły przygotować w ramach prawosławnych Świąt Wielkiej Nocy, śniadanie wielkanocne dla Ukraińców – mówi Elżbieta Lendo, prezes Polskich Hoteli Niezależnych.

- Cieszę się, że Grupa Polskie Hotele Niezależne przyłączyła się do akcji „Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy” i wspólnie z Caritasem i z nami będzie zapraszać gości z Ukrainy do swoich obiektów i hoteli. To pokazuje solidarność naszej branży, która udowadnia, że ma wielkie serce, dając naszym gościom możliwość przeżywania tego dnia w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Gorąco zachęcam pozostałych hotelarzy i restauratorów do dołączenia do tego projektu – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Śniadanie Wielkanocne dla Ukrainy organizowane jest w partnerstwie Caritas Polska wraz z Polskim Holdingiem Hotelowym, a Polskie Hotele Niezależne przyłączają się do tej akcji. Hotele i obiekty, które biorą w niej udział przygotowują w ramach swoich możliwości, 24 kwietnia - w dniu, w którym przypada prawosławne Święto Wielkiej Nocy - śniadania dla uchodźców z Ukrainy. Nie zabraknie barszczu ukraińskiego, wigilijnej paschy oraz życzeń jak najszybszego zakończenia wojny na Ukrainie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *