Aranżacje – meble hotelowe i wypoczynkowe

Opisy wybranych zestawów mebli hotelowych:


SY-52


Toaletka, szafka pod TV, bagażnik, szafka nocna 1 szt, stolik okolicznościowy wykonane są z płyty MDF o grubości 23mm pokrytej 0,5mm fornirem. Całość lakierowana jest lakierem ekologicznym. Wszystkie boczne wykończenia, nogi wykonane są z drewna naturalnego (13 rodzajów drewna). Zestaw wyposażony jest w 2 zagłówki do łóżek. Do zestawu Dołączona jest szafa dopasowana pod wzornictwo mebli 900x650x2000 lub 1200x650x2000. Rama lustra wykonana jest z drewna naturalnego dopasowana do wyglądu zestawu. Wszystkie krzesła 3 szt zrobione są z drewna naturalnego obite skórą naturalną lub materiałem dopasowanym do wyglądu zestawu.

Koszt całego zestawu 6850 zł netto bez szafy
Koszt całego zestawu z szafą 8050 zł netto


SY-59


Toaletka, szafka pod TV, bagażnik, szafka nocna 2 szt, stolik okolicznościowy wykonane są z płyty MDF o grubości 23mm pokrytej 0,5mm fornirem. Całość lakierowana jest lakierem ekologicznym. Wszystkie boczne wykończenia, nogi wykonane są z drewna naturalnego (13 rodzajów drewna). Zestaw wyposażony jest w 1 zagłówek do łózeka. Do zestawu Dołączona jest szafa dopasowana pod wzornictwo mebli 900x650x2000 lub 1200x650x2000 Rama lustra wykonana jest z drewna naturalnego dopasowana do wyglądu zestawu. Wszystkie krzesła 3 szt. zrobione są z drewna naturalnego obite skórą naturalną lub materiałem dopasowanym do wyglądu zestawu.

Koszt całego zestawu 8070 zł netto
Koszt całego zestawu z szafą 9290 zł netto


SY-70


Toaletka, szafka pod TV, bagażnik, szafka nocna 1 szt, stolik okolicznościowy wykonane są z płyty MDF o grubości 23mm pokrytej 0,5mm fornirem. Całość lakierowana jest lakierem ekologicznym. Wszystkie boczne wykończenia, nogi wykonane są z drewna naturalnego (13 rodzajów drewna). Zestaw wyposażony jest w 1 zagłówek do łóżka. Do zestawu Dołączona jest szafa dopasowana pod wzornictwo mebli 900x650x2000 lub 1200x650x2000. Rama lustra wykonana jest z drewna naturalnego dopasowana do wyglądu zestawu. Wszystkie krzesła 3 szt. zrobione są z drewna naturalnego obite skórą naturalną lub materiałem dopasowanym do wyglądu zestawu.

Koszt całego zestawu 8020 zł netto
Koszt całego zestawu z szafą 8920 zł netto


***

Solo Sp. z o.o. oferuje najwyższej klasy wyposażenie biur, zarówno wnętrz gabinetowych jak i pracowniczych.W ofercie posiada także szeroki asortyment biurek, stołów konferencyjnych, ław, szaf, oraz krzeseł. Oferuje także dużą gamę systemów pracowniczych, biurowych mebli wypoczynkowych oraz mebli i akcesoriów hotelowych.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Aranżacje – meble hotelowe i wypoczynkowe

  1. Meble hotelowe powinny być estetyczne, solidne i użyteczne. Ja do swojego pensjonatu znalazłem idealną kolekcję na milsystem.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *