Gloria Jean’s Coffees wybiera LSI Software

LSI Software podpisała umowę z AFA GOURMET COFFEES SA, zarządzającą tworzoną w Polsce nową siecią barów kawowych Gloria Jean’s Coffees – drugą co do wielkości siecią na świecie.

 

Umowa na wdrożenie oprogramowania POSitive w wersji dla sieci gastronomicznych – wchodzącego w skład produkowanego przez LSI Software systemu klasy ERP, jest już realizowana. Pierwszy lokal sieci został uruchomiony w Warszawie. Dalsza współpraca między LSI Software a AFA GOURMET COFFEES SA będzie obejmować wdrożenie systemu we wszystkich lokalizacjach sieci i integrację z systemem centralnego zarządzania.

 

Sieć barów kawowych Gloria Jean’s Coffees (http://www.gloriajeanscoffees.com.au) pochodzi z Australii i posiada ponad 2 tys. lokalizacji w ponad 20 krajach świata. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się organizacji franczyzowych na świecie.

 

Wdrożenie w Gloria Jean’s Coffee jest kolejnym wdrożeniem oprogramowania LSI Software w sieci barów kawowych. Największymi sieciami barów kawowych wykorzystującymi oprogramowanie LSI Software są W biegu Cafe (http://www.wbiegucafe.pl) zarządzana przez firmę Dominata i  i coffee zarządzane przez RUCH SA (w barach i coffee wdrożony jest system Gastro spółki Softech – należącej do grupy LSI Software).  

 

Oprogramowanie POSitive w wersji dla sieci gastronomicznych jest nowoczesnym branżowym systemem zarządzania. Ogromne możliwości analityczne systemu, liczne raporty, statystyki, zestawienia i wykresy, pomagają w szybszym podejmowaniu trafnych decyzji. LSI Software stale rozwija system i wzbogaca go nowe funkcje. POSitive wchodzi skład produkowanego przez LSI Software systemu klasy ERP.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *