SANSHUI Aroma Spa – ekskluzywna terapia Wellness

Relaks dla zmysłów ukryty w sile żywiołów

 

Pobudzenie zmysłów i wprowadzenie ciała w stan relaksu to zadanie jakie postawili przed sobą specjaliści z laboratorium Isabelle Lancray Paris tworząc formułę ceremonii SANSHUI, zabiegu bazującego na tradycyjnej chińskiej medycynie ludowej. Holistyczny koncept pielęgnacji ciała stosowany przez azjatyckich terapeutów oznacza oddziaływanie na wszystkie zmysły człowieka takie jak: słuch węch, smak, dotyk oraz wzrok.

 

Słuch – poprzez muzykoterapię

Wzrok – poprzez koloroterapię

Smak – stosując aromatyczne napary ziołowe do picia

Zapach – wykorzystując dobroczynny wpływ aromatów i esencji eterycznych

Dotyk – prowadząc masaż za pomocą ciepłych, ziołowych „stempli”

 

SANSHUI to terapia Wellness, przywracająca harmonię i zdrowie zarówno zmysłom, jak 
i ciału. Usuwa blokady, łagodzi stres i napięcie, pobudza mechanizmy obronne. SANSHUI pozwala osiągnąć równowagę we wszystkich aspektach życia, także w odniesieniu do uczuć, emocji, relacji międzyludzkich, życia zawodowego oraz własnego wnętrza. Ceremonia SANSHUI podporządkowana jest wzajemnym wpływom 5 żywiołów: ziemi, drzewa, wody, ognia i metalu oraz ich dwóm obiegom: obiegowi twórczemu i niszczącemu. W ten sposób można znaleźć odpowiadające każdemu indywidualnie kolory, dźwięki, zapachy oraz smaki. Mieszanina dzikich ziół, przypraw korzennych, kwiatów i egzotycznych owoców w połączeniu z naturalnymi olejkami eterycznymi stosowana jest do relaksującego masażu gorącymi „stemplami” – bawełnianymi - ściereczki wypełnione ziołami i nasionami. Podczas 2 godzinnego zabiegu pobudzane są  punkty energetyczne, a mózg produkuje więcej endorfin – hormonów szczęścia, przynosząc dobry nastrój i odprężenie. SANSHUI to urlop w pigułce – odpoczynek po męczącym dniu w pracy i balastów codziennego życia. SANSHUI to ucieczka do krainy łagodności i dobroczynności. Zabieg dodaje energii, wzmacnia organizm i odświeża umysł.

 

Cena: 390 zł

 

Informacji o miejscach, w których wykonywany jest zabieg udziela Bionantech Cosmetics – wyłączny dystrybutor zabiegu w Polsce, telefon: (071) 788 96 94.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *