W Krynicy ruszył wellbeingowy Belmonte z 251 pokojami. W condo   OTWARCIA

W Krynicy-Zdroju otwarty został 5-gwiazdkowy hotel Belmonte. Hotel postawił na filozofię wellbeingu, rozbudowaną strefę SPA & wellness, autorską kuchnię górską i modernistyczną architekturę osadzoną w kontekście nowoczesnego, górskiego uzdrowiska.

Położony u podnóża Góry Krzyżowej, bezpośrednio przy stoku narciarskim, hotel oferuje na siedmiu kondygnacjach 3-skrzydłowego budynku pokoje i apartamenty o powierzchni od 27 do 66 m kw. Goście mogą też korzystać korzystać z restauracji Aura i baru hotelowego wraz z tarasem widokowym. Szczególną dumą hotelu jest strefa SPA& Wellness. W jej skład wchodzi luksusowe Moon SPA z 9 gabinetami zabiegowymi, a także 25-metrowy basen i kompleks saun, wśród których znajdują się sauna rodzinna i eventowa. Klientom biznesowym hotel oferuje sale , z których jedna pomieści do 500 osób. Belmonte jest hotelem przyjaznym również dzieciom – czekać będzie na nie odrębna przestrzeń do zabaw, szeroki pakiet animacji i liczne atrakcje.

Bryła i wnętrze hotelu czerpią inspirację z architektury modernistycznej, a jednocześnie mocno osadzone są w kontekście nowoczesnego, górskiego uzdrowiska. Wyróżnikiem jest wykorzystanie szkliwionej ceramiki, mozaiki, marmurów, ciemnego forniru i stonowanej kolorystyki. Projekt architektoniczny został stworzony przez pracownię architektoniczną P-W-A, za projekt wnętrz odpowiada pracownia Buck Studio z Wrocławia, a generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska. Pokoje sprzedawane były w systemie condo w modelu podziału przychodów i 10-letniej umowy.

- Hotel Belmonte to idealny wybór dla osób poszukujących luksusowego wypoczynku w górach. Czerpiemy z tradycji najlepszych alpejskich kurortów i z dumą nawiązujemy do bogatej historii Krynicy-Zdroju, jako uzdrowiska. A zarazem z najwyższą dbałością o detale, jakość i komfort, tworzymy miejsce nowoczesne oraz wyznaczające trendy. Mamy ambicję stać się ulubionym hotelem najbardziej wymagających gości - mówi Arkadiusz Labudda, dyrektor generalny hotelu.

Szefem kuchni został szef kuchni hotelu Vienna House Andel's Łódź od otwarcia. Restauracja Aura oferuje międzynarodową kuchnię górską i inspiracje regionalnymi potrawami Beskidu Sądeckiego. "W duchu minimalizmu i zrównoważonej konsumpcji na pierwszym miejscu stawiamy najlepsze, wartościowe składniki. Nasza karta oparta jest na sezonowości i produktach regionalnych. Korzystamy z dobroci ziemi, która oddaje nam swoje najlepsze owoce" - można przeczytać na stronie hotelu.

Hotel Belmonte należy do inwestycyjnej grupy deweloperskiej, która realizuje nieruchomości mieszkaniowe i wypoczynkowe w Warszawie i w miejscowościach wczasowych – ostatnie realizacje to Apartamenty W52 w Warszawie i Apartamenty na Klifie w Ustroniu Morskim.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *