BLUEADVERT, czyli elektroniczna informacja Bluetooth™BLUEADVERT dla gości hotelowych

Firma dMP4 Sp. z o.o., producent kiosków internetowych i aplikacji informatycznych wprowadziła do sprzedaży innowacyjne urządzenia – BLUEADVERT - umożliwiające bezpłatne przesyłanie informacji bezpośrednio na telefony osób znajdujących się w zasięgu jego nadajnika. Urządzenia sprawdzają się jako medium reklamowe oraz jako uzupełnienie punktu informacyjnego w hotelu – goście dostaną najważniejsze informacje prosto na swój telefon.


Stacjonarne nadajniki BLUETOOTH montowane są sklepach, kinach, centrach handlowych, czyli wszędzie tam, gdzie znajdują się klienci zainteresowani otrzymaniem reklamy, kuponu rabatowego, cennika firmy, recenzji najnowszego filmu, czy też informacji turystycznej.


Nadajniki Bluetooth – BLUEADVERT – można wykorzystać również do przesyłania informacji o wydarzeniach oraz usługach oferowanych przez hotel. Zaletą takiego kontaktu jest to, że informacja przesłana jest bezpośrednio na urządzenia posiadane przez gości, a cały proces odbywa się w sposób, który nie irytuje odbiorców – urządzenie najpierw pyta o zgodę na przesłanie informacji – jeśli taka nastąpi to na telefon, PDA czy laptopa z uruchomionym modułem BLUETOOTH przesyłana jest informacja przygotowana przez obsługę hotelu – wystarczy ją wgrać na dysk urządzenia BLUEADVERT i określić kiedy informacja ma być wysyłana – wszystko odbywa się za pomocą wygodnego graficznego interfejsu użytkownika (dostępnego również zdalnie).


Paweł Ratyński – prezes dMP4 Sp. z o.o. „BLUEADVERT to kolejny, po kioskach internetowych, produkt oferowany przez firmę dMP4 dla hoteli. Kioski internetowe doskonale sprawdzają się jako punkt informacyjny oraz po prostu jako miejsce gdzie za niewielką opłatą goście hotelowi mogą skorzystać z Internetu (sprawdzić pocztę, przeglądać strony internetowe itp.) – uzupełnienie przekazu o informacje przesyłane przez BLUETOOTH powoduje, że hotel w bardziej indywidualny sposób dociera do każdego klienta – przez co goście otrzymują najwyższej klasy obsługę. BLUEADVERT to uznane na świecie rozwiązanie, w pełni konfigurowalne i łatwe w obsłudze.”


Za pomocą nadajników BLUEADVERT można przesyłać informacje tekstowe, zdjęcia, filmy, animacje a nawet wizytówki i wydarzenia, które można zapisać w kalendarzu telefonu. Ważne, że obsługa każdego hotelu samodzielnie może zdefiniować w jaki sposób będą przesyłane informacje, BLUEADVERT zapamięta również jakie urządzenia już były w jego zasięgu i nie będzie „nękać” odbiorcy za każdym razem kiedy znajdzie się w jego zasięgu, chyba że obsługa hotelu zdecyduje inaczej. BLUEADVERT może zostać zintegrowane z kioskami internetowymi oferowanymi przez dMP4 lub zostać zakupiony jako w pełni funkcjonalne, samodzielne urządzenie. W zależności od wykorzystanej anteny informacje rozsyłane są w zasięgu 30-100 metrów od uruchomionego urządzenia.


Cena urządzeń BLUEADVERT zaczyna się już od 1 495 zł netto i jest to jedyny koszt jaki ponosi klient – rozsyłanie informacji odbywa się już bezpłatnie, a obsługa hotelu może sama zmieniać przesyłane informacje – bez ponoszenia kolejnych kosztów. Wszystkie produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją. Firma świadczy również wsparcie techniczne dla swoich produktów. Więcej informacji o produkcie: www.blueadvert.com.pl oraz na stronie www.dmp4.pl/oferta.


O FIRMIE DMP4 Sp. z o.o.

Firma dMP4 Sp. z o.o. istnieje od 2007 roku. Od początku naszej działalności skoncentrowani jesteśmy na wprowadzaniu  innowacyjnych rozwiązań i realizacji ciekawych pomysłów.

Twórcy firmy posiadają kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i wprowadzaniu nowych produktów na rynek m.in. oprogramowanie antywirusowe Panda Security, serwery ethernus, reklama Bluetooth, automaty MEDIOMAT – zarządzanie produktem od fazy pomysłu do momentu wprowadzenia do sprzedaży i dalszego rozwoju.

Główną działalność firmy stanowi realizacja projektów na zamówienie klientów oraz współpraca z dużymi firmami w zakresie dystrybucji multimediów.

Jako demonstracja możliwości, firma dMP4 zaprojektowała, zrealizowała i wdrożyła serwis www.mediomat.com wraz z siecią automatów multimedialno-reklamowych MEDIOMAT umożliwiających sprzedaż plików multimedialnych i dystrybucję reklam w miejscach użyteczności publicznej.


MEDIOMAT to gotowa platforma sprzętowa i system, który można zintegrować z dowolnymi serwisami dostarczającymi treści multimedialne i dystrybuować wszystkie/określone produkty (mp3, audiobooki, ebooki, prasę itp.). 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *