Hotel angelo Airporthotel w Bukareszcie w nowym wystroju

Hotel angelo Airporthotel w Bukareszcie – poprzednio Hotel Sky Gate – zabłysnął nowym blaskiem. Po przejęciu hotelu przez spółkę Wiener Immobilienentwicklungs- und Investmentgesellschaft Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG (przypis tłum. spółka akcyjna rozwoju nieruchomości i inwestycji z siedzibą w Wiedniu) w sierpniu 2007,  hotel jest zarządzany przez Vienna International Hotelmanagement AG.  Po przebudowie realizowanej równolegle do prowadzonej bieżącej działalności operacyjnej 4-gwiazdkowy hotel prezentuje się dziś w nowoczesnym wystroju marki wzornictwa angelo.

 

Hotel angelo Airporthotel położony przy lotnisku Henri Coanda w Bukareszcie i w pobliżu rozbudowującego się Business Parku w regionie na północ od  Bukaresztu  jest dla osób podróżujących w celach biznesowych doskonałym miejscem do zatrzymania się na nocleg  a dla przedsiębiorstw atrakcyjnym objektem do zorganizowania imprez. „Jest to pierwszy  wspólny projekt w Rumunii z naszym długoletnim partnerem Vienna International. Przebudowa prowadzona przy dobrej współpracy przedsiębiorstw austriackich i rumuńskich wskazuje na wysoką jakość naszej kooperacji, którą pragniemy przekazać dalej naszym gościom hotelowym”, stwierdził   dr Franz Jurkowitsch, Prezes Zarządu CEO Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG - ciesząc się z udanego startu w Bukareszcie. „Na chwilę obecną nie mamy w planie co prawda jeszcze żadnych innych konkretnych projektów w Rumunii, ale rynek jest nadal  bardzo interesujący. Kilka zamierzeń budowlanych jest w fazie negocjacji, tak więc podejmiemy przedsięwzięcia rokujące osiągnięcie sukcesu”.

 

Hotel angelo Airporthotel w Bukareszcie posiada  łącznie 177 pokoi i cztery sale konferencyjne oraz prawie 20 odrębnych pokoi Boardrooms (przeznaczonych na narady zarządu) wyposażonych w najnowocześniejszą technikę. Również od strony kulinarnej hotel angelo Airporthotel w Bukareszcie  ma wiele do zaoferowania: restauracja „Sunlight” otwarta 24 h na dobę proponuje gościom przede wszystkim wyborne dania kuchni rodzimej i niędzynarodowej oraz wspaniałą kartę win, w  której mają do wyboru 180 gatunków win austriackich, rumuńskich i niędzynarodowych. Goście mogą się odpocząć i zrelaksować się w hotelowym barze Sky Gate Bar otwartym również  przez całą na dobę.  „Od chwili przejęcia w sierpniu 2007 nadaliśmy hotelowi całkiem nowy wizerunek. Wyposażenie odpowiada standardom międzynarodowym hotelu 4- gwiazdkowego. Ponadto dzięki przebudowie uzyskaliśmy 70 dodatkowych pokoi wyposażonych w  izolację dźwiękoszczelną. Jestem przekonana, że  ciesząca się powodzeniem koncepcja wzornictwa angelo spotka się w Rumunii  z bardzo dobrym przyjęciem”, stwierdziła Isabella Hren, członek Zarządu  Vienna International AG.

 

Wybrane kształty, formy i kolory – zestawienie kolorystyczne intensywnej czerni, czerwieni koralowej, tonacji  żółtej i białej w połączeniu  z meblami z Dalekiego Wschodu – zadbały o nastrój współczesności w hotelach z marką wzornictwa angelo. Hotele te znajdują się w Czechach (Praga, Pilzno) i w Niemczech (Monachium). Pozostałe hotele angelo działają  obecnie w Polsce (Katowice) i Rosji (Jekaterinburg).

 

Warimpex i Vienna International mogą z perspektywy lat mówić o długoletnim partnerstwie, gdyż już 17 nieruchomości hotelowych będących własnością spólki Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG jest zarządzanych przez  Vienna International Hotelmanagement AG.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *