W Lublinie otwarto B&B Hotel ze 130 pokojami…

W centrum Lublina ruszył B&B Hotel ze 130 pokojami, salą śniadaniową, konferencyjną na 15 osób i podziemnym parkingiem. To dziewiąty hotel tej francuskiej sieci ekonomicznej, należącej obecnie do banku Goldman Sachs. Dzięki otwarciu sieć przekroczyła próg tysiąca pokoi na polskim rynku.

Obiekt położony przy ul. Dolnej 3 Maja w sąsiedztwie Starego Miasta, obok pl. Litewskiego – największego i najbardziej reprezentacyjnego placu w Lublinie – do dyspozycji gości oddał pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe. Hotel jest klimatyzowany oraz wyposażony w bezpłatną sieć wi-fi, a w lobby o każdej porze dnia i nocy dostępne są gorące i zimne napoje oraz przekąski.

Ceny w dni powszednie zaczynają się od 185 zł, bez śniadania (35 zł). – Każde otwarcie to nasz sukces i krok w kierunku rozwoju marki. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom kolejny obiekt na mapie Polski – mówi Beatrice Bouchet, zarządzająca B&B Hotels Polska Hotel. – B&B Lublin został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Wyróżnia się indywidualnym designem powierzchni parteru, gdzie jest zlokalizowana recepcja, sala śniadaniowa oraz sala konferencyjna. Dzięki temu mamy poczucie, że oferujemy nie tylko komfortowe miejsce noclegowe, ale przede wszystkim pakiet przyjemnych doświadczeń. Projekt architektoniczny B&B Lublin Centrum powstał w biurze projektowym Arbapol, a o aranżację części wspólnych na parterze zadbała pracownia Tremend.

Dyrektorem hotelu została Patrycja Niedźwiecka. – Wierzę w sukces B&B Lublin Centrum, szczególnie że ma on do zaoferowania to, czego poszukuje dzisiaj wielu podróżnych – komfortowy nocleg w świetnej lokalizacji, a przy tym w atrakcyjnej cenie. Mamy po swojej stronie wyjątkowy produkt oraz świetny, zmotywowany i zaangażowany zespół, który jest gotowy na przyjęcie gości – mówi. Sieć B&B Hotels zadebiutowała w Polsce w 2010 r., otwierając hotel w Toruniu, a teraz obecna jest także w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie i Nowym Targu. Kolejnym miastem będzie Poznań, gdzie w centrum miasta przy pl. Wolności w historycznym budynku, gdzie mieścił się m.in. Bank Gospodarstwa Krajowego, przygotowywany jest nowy obiekt. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *