Hotel Sheraton Warsaw ma nowego Resident Managera

Marco Foelske objął stanowisko Resident Managera hotelu Sheraton Warsaw. Do jego kluczowych obowiązków będzie należało nadzorowanie pracy działów operacyjnych hotelu, m. in. gastronomii, recepcji, housekeepingu i innych.


Marco Foelske posiada bardzo bogate doświadcznie w branży hotelarsko - gastronomicznej. Swoją karierę rozpoczynał w 1985 r. od stanowiska barmana. W ciągu wielu lat pracy
w różnych hotelach na świecie, przeszedł przez szereg różnych stanowisk: od zastępcy szefa ds. gastronomii, przez dyrektora ds. gastronomii do dyrektora operacyjnego.


„Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu hotelu Sheraton w Warszawie i sieci Starwood Hotels & Resorts. Jest to sieć, która stwarza pracownikom duże możliwości rozwoju i cieszę się, żę będę tu mógł dalej poszerzać moje kompetencje” – powiedział Marco Foelske.


Marco Foleske jest absolwentem Heidelberg Management School w Niemczech, gdzie uzyskał dyplom MBA. Ponadto zdobywał wiedzę na licznych kursach, dzieki którym zdobył doskonałe umiejętności menedżerskie.


Marco podkreśla, że czuje się obywatelem świata. Mieszkał w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Turcji, Szwajcarii i Niemczech. Jego ulubionym zajęciem jest podróżowanie, a sposobem na relaks po pracy - pływanie. Jako osoba od lat związana
z gastronomią uwielbia dobrą kuchnię, poza tym fascynuje go kino oraz teatr.


Marco Foelske biegle posługuje się jez. angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Ma żonę
i dwoje dzieci.


Hotel Sheraton Warsaw jest prestiżowym obiektem, zlokalizowanym w centrum Warszawy. Posiada 350 pokoi, 12 sal konferencyjnych, 2 restauracje, bar, kawiarnię oraz fitness center. Sheraton Warsaw Hotel zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Kraków Hotel, Sheraton Poznań Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz najnowszy – Sheraton Sopot, Conference Center & Spa.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *