Które polskie hotele zostały najwyżej ocenione przez swoich gości?

Który obiekt noclegowy ma najwygodniejsze łóżka? Gdzie można najlepiej się wyspać i zjeść najsmaczniejsze śniadanie? Który hotel oferuje największe i najlepiej urządzone pokoje? Odpowiedzi na te i inne pytania udzielili klienci serwisu rezerwacyjnego StayPoland.com, którzy ilością 16 000 głosów ocenili odwiedzone przez siebie miejsca.

 

Najlepsze wrażenie ogólne wywarły na użytkownikach portalu StayPoland.com krakowski hotel Wentzl, warszawski MaMaison Le Regina oraz apartamenty Red Brick w Krakowie. Tuż za podium znalazły się Gdańsk Apartments oraz Gazdówka Chalets w Zakopanem.

 

Za najczystszy obiekt z ponad 600 oferowanych przez StayPoland.com uznany został stołeczny hotel MaMaison Le Regina. Kolejne miejsca na tej liście zajmują krakowskie hotele: Stary, Kontrast i Columbus oraz szczeciński hotel Park.

 

Najwyższe pozycje w kategorii jakość obsługi przypadły hotelom krakowskim. Goście zwiedzający gród Kraka mogą liczyć na wyśmienity serwis w hotelach Columbus, Rezydencja Krasickiego, Wentzl, Amber i Stary.

 

Najsmaczniejsze śniadania serwowane są w Villi Aqua w Sopocie, hotelu Qubus w Krakowie, hotelu Prohibicja w Mikołajkach oraz w warszawskich hotelach Radisson SAS i Polonia Palace.

 

MaMaison Le Regina to najlepsza opcja zakwaterowania dla osób ceniących ciszę i spokój. W kategorii cisza prym wiodą również: Gazdówka Chalets w Zakopanem, Westin i Radisson SAS z Warszawy oraz Qubus z Katowic.

 

Hotel Stary w Krakowie może pochwalić się pierwszym miejscem w kategorii najwygodniejsze łóżko. Klienci StayPoland.com równie wysoko ocenili łóżka w  hotelach Westin, Sheraton, MaMaison Le Regina w Warszawie oraz w hotelu Heban w Toruniu.

 

W kategorii wyposażenie pokoju na pozycji lidera znalazł się hotel MaMaison Le Regina. Wyprzedził on krakowskie obiekty Red Brick Apartments i Wentzl oraz warszawskie hotele Westin i Radisson SAS.

 

Klienci StayPoland.com oceniali również przestronność pokoi. Laur w tej kategorii przyznali krakowskim apartamentom Red Brick oraz Nordic House. Zaraz za nimi uplasowały się wrocławskie Centrum Dikul, apartamenty Gdańsk Apartments oraz hotel Stary w Krakowie.

 

Apartementy Redbrick w Krakowie, Gazdówka Chalets w Zakopanem, hotele Radisson SAS i Sheraton w Warszawie oraz Radisson SAS we Wrocławiu to obiekty noclegowe, które osiągnęły najwyższy stosunek jakości do ceny.

 

Najlepiej zlokalizowane hotele w pięciu najpopularniejszych polskich miastach w oczach klientów StayPoland.com to hotel Wentzl w Krakowie, hotel Castle Inn w Warszawie, hotel Art we Wrocławiu, Gdańsk Apartments w Gdańsku oraz hotel Sabała w Zakopanem.

 

Szczegółowy ranking zwycięzców w powyższych kategoriach znajduje się na stronie: http://www.staypoland.com/ranking2008.htm

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *