Modernizacja Hotelu Wyspianski w Krakowie

Skończyła się modernizacja i rozbudowa trzygwiazdkowego Hotelu PTTK Wyspiański w Krakowie. Od nowego roku hotel zwiększył istotnie ilość pokoi. Nowa ilość pokoi - 232 (450 miejsc noclegowych).


Wszystkie 74 nowe pokoje mają podwyższony standard, a część z nich to pokoje Premium przygotowane specjalnie dla gości biznesowych (pokoje w osobnej części hotelu, wszystkie dla niepalących, o większej powierzchni, wyposażone dodatkowo w sejf i zestaw gościnny z kawą i herbatą). Równocześnie dbając o komfort naszych gości powiększona została powierzchnia serwowania śniadań oraz powstał nowy bar i dodatkowe windy. Hotel wzbogacił się także o nowe sale konferencyjne. Aktualnie dysponujemy 5 salami na łącznie 250 osób. W ramach rozbudowy i modernizacji obiektu dokonana została wymiana wykładzin, tapet, drzwi do pokoi wraz ze zmianą zamków otwieranych na karty magnetyczne. Kompleksowa modernizacja objęła także dopasowanie do standardów unijnych systemu bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz zapewniony został bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym hotelu. Celem modernizacji Hotelu Wyspiański jest zmiana klasycznego myślenia o obiekcie jako miejsca przeznaczonego tylko dla dużych grup na komfortowe i nowoczesne miejsce dla gości indywidualnych, biznesmenów, uczestników szkoleń i konferencji.


Hotel Wyspiański należy do spółki Jan-Pol S.A. z siedzibą w Krakowie, która również posiada czterogwiazdkowy butikowy Hotel Amadeus w tym mieście. Oba obiekty znajdują się w samym centrum Starego Krakowa, zaledwie kilkaset metrów od Rynku Głównego.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *