Kolejny Hotel System PREMIUM już otwarty!

Katowice zyskały nowy hotel – kolejny obiekt Sieci Hotel System właśnie został otwarty. Przy ulicy Szybowcowej czeka na Gości obiekt hotelowo-konferencyjny, zaprojektowany w nowoczesnym stylu, z myślą o wszelkich potrzebach hotelowych Gości.


Hotel System oferuje 204 komfortowych pokoi oraz 8 apartamentów. Obiekt Sieci Hotel System posiada różne standardy pokoi. Atutem nowo otwartego obiektu jest bogate centrum konferencyjne, które tworzy 7 klimatyzowanych sal o powierzchni od ok. 30 do 140 m kw. Ponadto centrum konferencyjne posiada szerokie możliwości aranżacji wnętrza według indywidualnych potrzeb Gości. Hotel System jako jedyna polska sieć oferuje bezpłatne łącze internetowe w każdym pokoju oraz w ogólnodostępnych pomieszczeniach.


Jak w każdym obiekcie Sieci Hotel System o standardzie 3 gwiazdek, do dyspozycji Gości pozostaje Wellness Centre, złożone z basenu, sauny i jacuzzi, w którym można odpocząć po całodziennych spotkaniach biznesowych lub podróży. Hotel posiada restaurację Rosso Nero Ristorante, serwującą dania kuchni polskiej i włoskiej. Ponadto restauracja zapewnia obsługę konferencji, szkoleń, spotkań oraz przyjęć. Do dyspozycji Gości pozostaje także modny lounge bar – doskonałe miejsce spędzania wolnego czasu i spotkań „after work”.


Sieć Hotel System posiada obiekty w dużych miastach tj. Kraków, Wrocław, Poznań i Katowice. Taka lokalizacja wynika z faktu, iż Sieć planując swoje inwestycje koncentruje się na miejscach będących ważnymi punktami na mapie biznesowej i turystycznej Polski.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *