Bagińscy SPA – nowe wnętrza, nowa oferta, nowa jakość

Moda na wypoczynek w Spa pojawiła się już kilka lat temu. Od tego czasu na rynku turystycznym powstało wiele obiektów tej kategorii. Choć klasyczne SPA musi mieć w swojej ofercie zabiegi wykorzystujące wodę, to obecne trendy SPA &Welles sprawiły, iż często obiekty te wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferują bardziej wyrafinowane zabiegi kosmetyczne.
I tak w pięknie zaaranżowanych wnętrzach nowopowstałego Centrum Urody Bagińscy SPA oferowany jest szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało, których różnorodność umożliwi dopasowanie oferty do  indywidualnych potrzeb, stylu życia, pragnień gości.  Otwarcie 7 nowych gabinetów i rozszerzenie oferty zabiegowej było impulsem do stworzenia również recepcji spa. Profesjonalnie wykonany zabieg to nie jedyny gwarant satysfakcji i komfortu gościa. Poczucie zadowolenia i atrakcyjności w dużej mierze zależy od  obsługi gości już od momentu rezerwacji.  Tutaj recepcja spa  ma pole do popisu. Fachowa pomoc przy wyborze zabiegu jest bardzo ważna, sprawia, że już przed zabiegiem gość czuje się zrelaksowany.  Aromaterapia – blask świec i kojący zapach olejków  przygotuje nas na przyjemności, jakie niesie ze sobą np. zabieg na ciało  - CAPPUCINO - CHWILA ZAPOMNIENIA.

W gabinetach Centrum Urody spędza się błogie chwile na oczyszczaniu ciała, masażu, zregenerowaniu i odżywieniu skóry. Wyjątkowo holistyczna atmosfera towarzyszy masażom orientalnym oraz seansom kosmetycznym w kapsule Spa, które są chętnie wybierane przez gości.Centrum Urody Bagińscy SPA to miejsce, gdzie można odnaleźć harmonię miedzy duszą i ciałem…więc jeśli myśli się o wypoczynku należy pomyśleć o Bagińscy SPA, a oni pomyślą o Tobie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *