Hotele.Oceniacz.pl – nowa funkcjonalność w serwisie oceny hoteli

Serwis Hotele.Oceniacz.pl, służący do oceniania hoteli w Polsce i na świecie, uruchomił nowatorską funkcjonalność dla użytkowników  możliwość znajdowania osób, które wybierają się na wakacje do tego samego hotelu. W jednym miejscu internauci mają teraz możliwość nie tylko znalezienia opinii o hotelu, do którego wybierają się na urlop, ale również dodania terminu planowanego wyjazdu i kontaktu z osobami, które będą w nim w tym samym czasie.


Ponieważ Biura Podróży nie mogą przekazywać listy osób, które jadą na dany turnus do tego samego hotelu, wiele osób poszukuje takiej informacji na forach internetowych, na tak zwanych listach wylotowych. Większość z tych postów pozostaje jednak bez odpowiedzi lub nie przynosi żadnego pożytku dla ich autorów. Dlatego obok opiniowania hoteli, serwis Hotele.Oceniacz.pl daje możliwość zamieszczania ogłoszeń o terminie wyjazdu do niego. Internauci, które jadą do tego samego hotelu mogą napisać do siebie wiadomość i nawiązać znajomość już przed wyjazdem. To pierwsza tego typu funkcjonalność wśród serwisów służących do opiniowania i komentowania usług hotelowych.

Aby dodać swój wyjazd wystarczy wybrać hotel z listy ponad 4 tys. obiektów zlokalizowanych na całym świecie i w formularzu podać takie dane jak: termin wyjazdu i powrotu, miejsce wylotu, ilość osób dorosłych i dzieci, organizatora wyjazdu oraz dane kontaktowe i miejsce pochodzenia. Dzięki tym informacjom w prosty sposób można odnaleźć osoby, które będą w tej samej miejscowości i hotelu podczas tego samego turnusu.

-Chcemy odróżnić się od serwisów, które służą do szukania chętnych na wspólnych wyjazd. Nasza usługa skierowana jest do osób, które już zaplanowały swój urlop i po prostu chcą zapoznać się z osobami, które również jadą w to samo miejsce - mówi Marcin Olczykowski, pomysłodawca i właściciel serwisu Hotele.Oceniacz.pl. - Teraz szukając opinii o hotelu, do którego chcemy wybrać się na urlop, możemy skontaktować się z osobą, która była tam tuż przed nami i zapytać o jej wrażenia z pobytu. Bezpośrednia rozmowa z osobą, która właśnie wróciła z tego miejsca, z pewnością będzie dla internautów bardziej przydatna i wiarygodna niż same anonimowe opinie.  dodaje Olczykowski.

Hotele.Oceniacz.pl umożliwia użytkownikom wymianę opinii i zdjęć na temat hotelu, w którym spędzili lub zamierzają spędzić swój urlop. W systemie oceny udostępnionych zostało niemal 4 tys. hoteli zlokalizowanych w Polsce i na całym świecie. Baza hotelowa jest stale rozbudowywana, a wymianę informacji pomiędzy internautami ułatwia system profili użytkownika, pozwalający na wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz tworzenie własnej grupy kontaktów.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *