Hotel Monopol Wrocław – uroczyste otwarcie już 16 maja

Legendarny Hotel Monopol we Wrocławiu jest niemym świadkiem wizyt wielkich gwiazd i artystów, m. in. Marleny Dietrich czy Pablo Picassa. Dzisiaj, po kapitalnym remoncie i rewaloryzacji zabytkowy, neobarokowy gmach wraca do przedwojennej świetności jako nowoczesny, pięciogwiazdkowy hotel.


Znakomicie zlokalizowany w samym historycznym centrum miasta Wrocławia, nieopodal wrocławskiego rynku, u zbiegu ulicy Świdnickiej i Heleny Modrzejewskiej, pomiędzy imponującą ceglaną bryłą gotyckiego kościoła pod wezwaniem Świętej Doroty a budynkiem Opery Wrocławskiej.Mieszanka architektoniczna serwowana przez właścicieli to zabytkowe wnętrza, gdzie elementy wystroju zostały starannie odrestaurowane oraz połączone z nowoczesnym designem, co czyni Likus Concept Store i Wellness & Spa najbardziej wyjątkowymi miejscami w samym sercu Wrocławia. Proces rewitalizacji słynnego obiektu zostanie oficjalnie i w pełni zakończony, a kolejni goście zyskają możliwość korzystania z tej bogatej oferty handlowo – wypoczynkowej.


WELLNESS & SPA

Wellness Klub zlokalizowany na poziomie – 1 w Hotelu oferuje dla wszystkich pragnących relaksui wypoczynku następujące programy i usługi:


Siłownia wyposażona w sprzęt do ćwiczeń siłowych i kondycyjnych umożliwiający trening osobom zarówno początkującym jak i zaawansowanym.


Basen o wymiarach 15,00 – 5,00 m wyposażony w przeciwprąd umożliwiający zwiększenie wysiłku podczas pływania, hydro masaż, fontannę do masażu, oraz jacuzzi, które doskonale rozluźniają napięte mięśnie w wyniku stresu lub ciężkiego dnia pracy.


Sauna sucha i łaźnia parowa z aromaterapią to miejsca gdzie można doskonale wyciszyć swój umysł, odprężyć ciało i duszę po wszystkich trudach, jakie niesie ze sobą intensywne życie.


Grota solno - jodowa jest unikalną metodą zastosowania soli w celach leczniczychi rekreacyjno - rehabilitacyjnych. Ściany z naturalnych brył solnych, nasyconych minerałami i mikroelementami, tworzą specyficzny mikroklimat morski.


Nauka pływania to indywidualne zajęcia doszkalające technikę jak również naukę od podstaw dla dzieci i dorosłych. Prowadzona pod okiem wykwalifikowanego instruktora.


Kids Club to zabawowa forma nauki pływania dla dzieci w wieku 4 - 8 lat. Założeniem zajęć są gry i zabawy w wodzie przynoszące radość oraz rozwój fizyczny poprzez naukę podstawowych elementów pływania.

SPA w Hotelu Monopol opiera się na założeniu, że woda jest tym dla ciała, czym marzenia dla duszy - może ukoić lub pobudzić do aktywności, może relaksować lub stymulować do działania. Nasze SPA to spokój ciała i ducha - odpowiednie zabiegi pomagają zrelaksować zarówno zmęczone ciało,jak i ukoić zmysły.

Przygotowaliśmy różnorodne zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem trzech paryskich wiodących firm kosmetycznych, których profesjonalne preparaty pomogą uzyskać doskonałą formę i kondycję skóry:


Bogata oferta zabiegów obejmuje następujący zakres usług:

Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja ciała

Terrake

Dla Mężczyzn

Dla Dwojga

Masaże

Kąpiele

Dłonie i stopy

W gabinetach zabiegowych oraz hammam stworzyliśmy oazę luksusu, spokoju i relaksu. Styl, elegancja i profesjonalna obsługa pozwolą odzyskać dobrą formę dla ciała, piękno i spokój ducha.

LIKUS CONCEPT STORE

Kultowe już miejsca jakimi stały się Likus Concept Stor’y to połączenie starannie dobranego asortymentu i zindywidualizowanej przestrzeni sklepowej. Likus Concept Store powstał w głowie osoby stojącej m.in. za pojawieniem się na rodzimym rynku odzieżowych gigantów takich jak: Diesel, Dsquared2, J. Lindeber, Victor&Rolf, Martin Margiela, Ann Demeulemeester czy John Galiano. Idea znana z Corso Como w Mediolanie, czy paryskiego Colette, przyczyniła się do powstania polskich sklepów koncepcyjnych, niejednokrotnie wywołujących większy zachwyt, niż ich zachodnie prototypy.


W ofercie Likus Concept Store znajdują się:


Butik Diesel - powszechnie znanej i kultowej marki i jako jeden z nielicznych na świecie oferujący pojedyncze sztuki kolekcji Diesel Black Gold.


Butik LFC - propozycje projektantów światowej sławy jak John Galliano, Martin Margiela, Ann Demeulemeester, D&G, Dsquared2, Victor&Rolf, Polo by Ralph Laurent, See by Chloe czy Neil Barrett. W tak bogatym asortymencie, zarówno męskim jak i damskim, każdy odnajdzie coś na miarę swoich upodobań, bo tu obokklasyków elegancji stoją mistrzowie awangardy z szalonego świata mody.


Butik +IT - posiadający w swej ofercie luksusowe akcesoria najlepszych włoskich projektantów takich jak GF Ferre, Galliano, C’N’C czy Just Cavalli, będąc tym samym doskonałym miejscem na zakup cudownych szpilek, eleganckiej torebki lub wyszukanego upominku.


Delikatesy - w których lodówkę można zaopatrzyć smakołykami prosto ze „Słonecznej Itali“.


Vinoteka & Bar -zaopatrzone w wina z całego świata oraz ogromną selekcje szampanów.W LCS można również zakupić meble zaprojektowane przez samego właściciela, orazspecjalne projekty takich marek jak Baxter oraz IPE Cavalli Visionare, liderów w segmencie mabli fashion.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *