Accor ogłasza partnerstwo z SHe Travel Club, organizacją skupiającą się na potrzebach kobiet w podróży

Sieć Accor oraz SHe Travel Club, jedyna niezależna kobieca organizacja certyfikująca, ogłaszają partnerstwo, które ma zmienić podejście do kobiecego stylu podróżowania i dopasuje oferty do ich potrzeb. 

SHe Travel Club to pierwsza i jedyna organizacja certyfikująca, która wykorzystuje technologię oraz opinie kobiet, aby zaprojektować doświadczenie spełniające ich oczekiwania. Kluczowe marki Accor, w tym Sofitel, MGallery, Novotel i Mercure, wezmą udział w pilotażowym programie „50 hoteli w Europie i na Bliskim Wschodzie”, aby zachęcić do wdrożenia i rozwoju certyfikatu SHe Label.

– Cieszymy się, że możemy współpracować z SHe Travel Club i wzmacniać inicjatywę poprawiającą komfort podróżowania kobiet. Accor zawsze wspiera innowacje uwzględniające doświadczenia gości – powiedział Patrick Mendes, Group Chief Commercial Officer Accor.

Ambicją Grupy Accor jest stałe podnoszenie poziomu wrażeń  kobiet z podróży. Kobiety stanowią 64 proc. podróżnych na świecie, ale według globalnego badania przeprowadzonego przez SHe Travel Club, wśród 5 tys. kobiet w pięciu regionach, 85 proc. uważa, że ich potrzeby nie są w pełni zaspokajane przez branżę. W badaniu zidentyfikowano cztery kluczowe filary: bezpieczeństwo, komfort, usługi oraz gastronomię i rozrywkę. Podczas procesu klasyfikacji SHe ocenia hotele pod kątem tych czterech kategorii i przedstawia trzypoziomową skalę (Srebrny, Złoty i Platynowy) dla wszystkich segmentów hotelowych. Na całym świecie zostało już certyfikowanych przez SHe Label ponad 200 hoteli.

– Cieszę się, że mogę zainicjować współpracę z Accor. Nasz certyfikat ma na celu promocję hoteli, które dostosowują swoją ofertę do konkretnych oczekiwań podróżujących kobiet. SHe Label przyczynia się do wspierania kobiet na całym świecie – powiedziała Valérie Hoffenberg, założycielka SHe Travel Club, a Maud Bailly, CEO Southern Europe and Co-Chair of Accor's gender equality, diversity and inclusion network RiiSE podkreśliła: – Dbanie o ludzi jest wpisane w DNA Grupy Accor, a ta współpraca stanowi kolejny krok w kierunku zapewnienia, że nasz ekosystem jest dla każdego bezpiecznym oraz inkluzywnym środowiskiem. Przyjmowanie gości oraz dostosowywanie się do ich różnorodności jest jedną z podstawowych zasad naszej etyki pracy


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *